Karmy Dla Nowofundlanda

Aktualizacja rankingu: 29-05-2024 r.

Odpowiednio dobrana karma dla nowofundlanda nie tylko dostarcza energii niezbędnej do codziennej aktywności, ale również chroni narządy wewnętrzne. Jest to podstawą do tego, aby zminimalizować ryzyko pojawienia się wielu groźnych chorób. Trzeba wspomnieć, że psy raz olbrzymich zwykle żyją dość krótko. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby wybrać pożywienie, które będzie wspierać utrzymanie dobrego stanu zdrowia.

1 miejsce

Karmy Dla Nowofundlanda - miejsce
 • źródło łatwo przyswajalnego białka,
 • wspomaga pracę nerek,
 • działa antyoksydacyjnie

2 miejsce

Karmy Dla Nowofundlanda - miejsce
 • karma specjalistyczna,
 • dla psów aktywnych i z problemami zdrowotnymi,
 • wspiera pracę aparatu ruchu

3 miejsce

Karmy Dla Nowofundlanda - miejsce
 • wsparcie stawów,
 • utrzymanie odpowiedniej masy,
 • działanie przeciwzapalne
4

4 miejsce

Karmy Dla Nowofundlanda - miejsce
 • łosoś jako główne źródło białka,
 • karma bogata w kwasy omega-3,
 • dla psów z nietolerancją pokarmową i zapaleniem stawów
5

5 miejsce

Karmy Dla Nowofundlanda - miejsce
 • bogata w jagnięcinę,
 • lekkostrawna,
 • wspierająca układ pokarmowy
Karmy Dla Nowofundlanda
1 miejsce
John Dog Kaczka z Królikiem i Warzywami

Jest źródłem łatwo przyswajalnego białka dzięki zawartości mięsa z królika i kaczki. Zawiera drożdże browarniane, które wspomagają pracę układu odpornościowego oraz cykorię poprawiającą funkcjonowanie nerek, układu krwiotwórczego i pokarmowego. Dodatek ziół wykazuje działanie antyoksydacyjne.

2 miejsce
Eminent Veterinary Diet Dog Mobility

Karma przeznaczona dla psów wymagających silnego wsparcia pracy układu kostnego, mięśniowego i stawów, czego bardzo często potrzebują psy dużych ras. Bogata w kolagen, chondroitynę i glukozaminę, co zapobiega zaburzeniom pracy tych układów lub zmniejsza nasilenie tych schorzeń. Wysoka zawartość MSM i kwasów omega-3 ma działanie przeciwzapalne.

3 miejsce
Arion Care Joint Dla Dorosłych Psów Wspomagająca Stawy

Produkt wspierający stawy i układ mięśniowo-szkieletowy dzięki obecności glukozaminy, siarczanu chondroityny i kolagenu. Zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe EPA i DHA, które działają przeciwzapalnie. Dodatek karnityny przyspiesza metabolizm tłuszczów, co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej masy.

4 miejsce
Vet Expert Mobility Elimination Dog

Smakowity, bezglutenowy pokarm dla psów cierpiących na zapalenie stawów i nietolerancje pokarmowe. Bazujący na świeżo przygotowanych składnikach, m.in. na łososiu, który jest głównym źródłem białka. Zawiera biały i brązowy ryż, co dostarcza odpowiednią ilość węglowodanów. Pozwala utrzymać prawidłową masę ciała.

5 miejsce
Lincoln Pet Food Ultra Premium Adult Lamb With Rice

Pełnowartościowa karma, w której głównym źródłem białka jest świeże mięso – jagnięcina. W połączeniu z ryżem, który znajduje się wysoko w składzie, tworzy pokarm lekkostrawny, łagodny dla układu pokarmowego i wspomagający jego pracę. Przeznaczony dla psów zmagających się z częstymi problemami trawiennymi.

Oceń nasz ranking
5/5 - (1 vote)
Karmy Dla Nowofundlanda

Jaka karma dla nowofundlanda?

Najlepsza karma dla nowofundlanda posiada w swoim składzie starannie wyselekcjonowane mięso. Jego jakość wpływa nie tylko na wartości odżywcze serwowanego jedzenia, ale również walory smakowe. Istotne jest to, aby wybrać pożywienie, które dostarczy potężnej dawki energii. Przekarmianie nie jest zalecane – nie tylko może ono zakłócić prawidłową pracę układu pokarmowego, ale również spowodować nadwagę. Dobra karma dla nowofundlanda jest źródłem związków odżywczych wspomagających pracę stawów i mięśni. Jest to niezbędne do zachowania pełnej sprawności przez długi czas.

5/5 - (1 vote)
Miejsce Karma
1 John Dog Kaczka z Królikiem i Warzywami
2 Eminent Veterinary Diet Dog Mobility
3 Arion Care Joint Dla Dorosłych Psów Wspomagająca Stawy
4 Vet Expert Mobility Elimination Dog
5 Lincoln Pet Food Ultra Premium Adult Lamb With Rice
Komentarze

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *