Schesir

Schesir jest jednym z najlepszych producentów karm dla psów i kotów. Produkty tworzone są przez Argas Delic we Włoszech. Charakteryzują się przede wszystkim smakowitością oraz wyselekcjonowanymi i naturalnymi surowcami. Na uwagę zasługuje również to, że karmy dla psów i kotów marki Schesir nie zawierają żadnych polepszaczy smaku, konserwantów ani barwników. Omawiany producent karm odznacza się już ponad 30-letnim doświadczeniem w branży zoologicznej, więc doskonale wie, czego potrzebują zwierzęta, aby móc się prawidłowo rozwijać i funkcjonować. Odpowiednio zbilansowana dieta to podstawa. Schesir od wielu lat współpracuje z najlepszymi specjalistami od żywienia psów i kotów. Ich produkty zawierają same wysokojakościowe składniki, które są łatwo przyswajalne. Warto też tutaj wspomnieć o tym, że karmy Schesir wyróżniają się różnymi symbolami, takimi jak na przykład “przyjazna dla oceanu”. Na ich opakowaniach znaleźć też można specjalne pieczęcie, które świadczą o tym, że składniki nie pochodzą z mięsa zwierząt. Atutem tych karm jest również to, że opakowania tworzone są z materiałów, które nadają się do recyklingu. Marka Schesir dba też o to, aby w składzie ich produktów znajdowały się ryby, które są poławiane tylko w legalnych łowisk. Ten producent cały czas dąży do tego, aby dostarczać zwierzakom pokarm o najwyższej jakości. Jakość produktów marki Schesir jest potwierdzona przez Departament Nauk Weterynaryjnych Alma Mater Studiorum, Universita di Bologna.

Jakie rodzaje karm oferuje Schesir?

W ofercie marki Schesir dostępne są różne rodzaje karm. Dzielą się one między innymi pod względem typu zwierząt:

  • karmy Schesir dla psów – występują karmy mokre (na przykład z owocami, tuńczykiem) i suche (na przykład For Small Dog),
  • karmy Schesir dla kotów – również dostępne są karmy mokre (na przykład Natural, Kitten) oraz suche (na przykład Maintenance).

Wybór jest naprawdę duży, więc z pewnością każdy właściciel zwierzaka, znajdzie właściwą karmę dla swojego pupila.

Jakim składem charakteryzują się karmy dla zwierząt od marki Schesir?

Omawiany producent karm świetnie zadbał o to, aby jego karmy wyróżniały się na rynku. Wszystkie jego produkty charakteryzują się bogatym i odpowiednio skomponowanym składem. Zawartość składników odżywczych została tak dobrana, aby w jak największym stopniu dostarczała zwierzakowi wszystkiego, czego on potrzebuje. Karmy Schesir odznaczają się idealną kompozycją naturalnych składników, cennych witamin oraz minerałów. Ilość białka, węglowodanów czy tłuszczy jest uzależniona od rodzaju danej karmy i jej przeznaczenia. Szukając najlepszego pokarmu dla swojego zwierzaka, trzeba właśnie wybierać takie karmy jak Schesir. Są one 100% naturalne i bardzo dobrze przyswajalne. Dzięki tym produktom można mieć pewność, że zwierzak otrzyma wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które są mu potrzebne do funkcjonowania. Nie ma wątpliwości, że karmy tego producenta są godne polecenia właścicielom zwierzaków.

Oceń producenta
5/5 - (1 vote)