Rinti

Rinti to niemiecka marka karm dla psów produkowana przez Finnern GmbH & Co. KG. Jej produkty charakteryzują się zbilansowanym składem, który jest starannie dopasowany do naturalnej diety czworonogów – zawiera świeże mięso. Jest to marka polecana przez wielu właścicieli psów. Chwalona za świetny dobór składników i wysoką przyswajalność. Szukając najlepszej karmy dla czworonoga, można spokojnie zdecydować się na tę markę. Ten producent karm doskonale wie, czego potrzebują psy, aby prawidłowo się rozwijać i funkcjonować.

Jakie rodzaje karm dla psów oferuje marka Rinti?

Marka Rinti w swojej ofercie posiada wiele rodzajów karm dla psów. Różnią się one składem, jak i przeznaczeniem. Wyróżnić tutaj można na przykład:

  • Rinti Kennerfleisch – zawiera świeże kawałki mięsa,
  • Rinti Filetto – odznacza się delikatnym filetem z kurczaka,
  • Rinti Sensible – przeznaczona dla psów z wrażliwym układem pokarmowym,
  • Rinti Gold – pełnoporcjowa karma dla małych psów,
  • Rinti Max-i-Mum – sucha karma z dużą zawartością świeżego mięsa,
  • Rinti Canine – karma dietetyczna.

To tylko niektóre produkty. Marka Rinti posiada również świetne propozycje przekąsek dla psów, które idealnie uzupełniają ich dietę. Jest to na przykład Rinti Chicko i Rinti Bitties.

Jakim składem wyróżniają się karmy od Rinti?

Karmy marki Rinti charakteryzują się przede wszystkim dużą zawartością świeżego mięsa. Dodatkowo są to pełnowartościowe produkty, które uzupełnione są witaminami oraz minerałami w odpowiednich proporcjach. Większość karm Rinti tworzona jest bez węglowodanów, nie zawiera też zbóż i bywa bezglutenowa. Jeśli któryś produkt zawiera ziarno, to taka informacja znajduje się na opakowaniu produktu. Decydując się na tę dobrą karmę, dostarcza się swojemu pupilowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz różnych witamin (na przykład witamina D3, witamina E oraz witamina A) i minerałów (na przykład cynk, miedź, potas, selen, a także jod). Z pewnością jest to karma godna uwagi.

Oceń producenta
5/5 - (1 vote)