PerfectFit

Chcesz dać swojemu czworonogowi wszystko co najlepsze? Pragniesz, żeby cieszył się dobrym zdrowiem, energią i zawsze miał zapał do zabawy? Wybór najlepszej karmy zapewni psu i kotu, to wszystko, a nawet wiele więcej. Producent karm dba o to, by wprowadzać na rynek produkty najwyższej jakości o zróżnicowanym składzie wzbogaconym o ważne witaminy, minerały i inne składniki odżywcze. W bogatej ofercie PerfectFit znajdują się różnorodne karmy dla psów i kotów, które są skierowane do czworonogów w różnym wieku i dostosowane do ich potrzeb. Jeżeli zdecydujesz się na takie przysmaki dla swojego czworonoga szybko przekonasz się, że ten producent karm zapewni witalność i dobry stan zdrowia Twojego pupila.

Witaminy, minerały i składniki odżywcze – dobroczynne działanie

Wszystkie karmy PerfectFit posiadają dokładnie zbilansowane wszystkie niezbędne składniki, które zostały połączone w idealnych proporcjach ze szczególnym uwzględnieniem zmieniających się potrzeb psów i kotów wraz z wiekiem i ich kondycją. Zwłaszcza składniki mineralne i witaminy pełnią wiele ważnych funkcji w organizmach domowych ulubieńców.

  • Wysoka zawartość mięsa – to zdecydowanie najbardziej wartościowy element żywienia zwierząt. Dzięki niemu potrzeby czworonogów są zaspokajane w odpowiedniej ilości już w dziennej ilości pożywienia;
  • Karmy zawierają białko, które jest w wysokim stopniu przyswajane i wykorzystywane przez organizmy czworonogów. Zapewnia ono m.in. sprawne działanie układu kostnego – wzmacnia kości, stawy, zęby oraz ogranicza prawdopodobieństwo złamań.
  • Glukozamina pochodzenia naturalnego – kluczowy składnik umożliwiający sprawne funkcjonowanie szkieletu czworonoga. Zapewnia większą elastyczność stawów i chroni je przed nadmiernym ścieraniem
  • Proporcjonalna zawartość tłuszczu – ma on dobroczynny wpływ na przyswajanie witamin A, D, E i K oraz wspomaga harmonijne trawienie. Dodatkowo pomaga w zachowaniu regularnych wypróżnień.
  • Wysłodki buraczane – to cenne źródło glukozy i peptydów. Ich obecność w diecie czworonoga jest niezbędna do zachowania energii i prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Dopasowany kształt i wielkość granulki

PerfectFit to producent karm dla psów i kotów, który zatroszczył się również o dostosowanie odpowiedniego stopnia rozdrobnienia granulatu. Ma to duże znaczenie nie tylko dla prawidłowego trawienia wszystkich składników, ale również wpływa na stan uzębienia. Z wiekiem podlega ono regularnym zmianom, dlatego wielkość o kształt granulki ma znaczenie. Odpowiedni rozmiar karmy zmniejsza niebezpieczeństwo przypadkowego zachłyśnięcia.

PerfectFit – producent karmy opinie

Właściciele miałczących i szczekających czworonogów cenią karmy i inne przysmaki PerfectFit ze względu na odpowiednio zbilansowany skład dostosowany do potrzeb pupil. Wysoka zawartość białka wpływa na wygląd sierści, blask w oku, a także pomaga w zachowaniu odpowiedniej wagi. Szeroka gama różnorodnych produktów sprawia z dodatkiem składników mineralnych i witamin sprawia, że znajdziesz w niej karmy dla zwierzaka w każdym wieku.

Oceń producenta
Oceń tą stronę