Kitekat

Miłośnikom mruczących czworonogów zapewne znana jest ta marka. Kitekat to producent karm przeznaczonych dla kotów na różnych etapach ich życia. Markę tą możesz rozpoznać po przyjaznym i uśmiechniętym kocie, który obecny jest na każdym opakowaniu. Jest ona obecna na rynku od wielu lat i specjalizuje się w odżywianiu zwierząt domowych, ze szczególnym uwzględnieniem miałczących czworonogów. Producent karm dba o różnorodność oferowanych smakołyków, dzięki czemu pupile z radością pałaszują kolejne przysmaki. Odpowiednio zbilansowane posiłki sprawiają, że futrzakom nie brakuje sił na figle psoty i zabawy z ze wszystkimi członkami rodzinny i przyjaciółmi.

Kitekat producent karm: co ma w ofercie?

Na samym początku firma specjalizowała się w produkcji mokrej karmy w galarecie. Teraz możesz wybrać dla swojego kota również saszetki, w których znajduje się jeden posiłek lub suchą karmę w większych opakowaniach. Na Twoją uwagę zasługuje również mokra karma w puszkach. Szczególnie rekomendowana jest ona dla małych kociąt oraz starszych kotów, mających np. problemy związane z uzębieniem i trawieniem. Producent karm Kitekat rekomenduje smakołyki w formie granulowanej dla dorosłych zwierzaków.

Co znajduje się w karmie Kitekat?

Producent oferuje różne rodzaje karmy, żeby rozpieszczać czworonożnych ulubieńców.

  • Wśród najczęściej wybieranych propozycji znajdują się saszetki z kurczakiem, rybą i wołowiną. W każdym kawałku mokrej karmy znajduje się aż do 4 procent produktów pochodzenia zwierzęcego. W karmach mokrych można znaleźć kawałki mięsa w sosie lub delikatnej galaretce.
  • W przypadku karmy suchej wśród faworytów znajdują się smakołyki o smaku kurczaka z warzywami oraz tuńczyka i wołowiny z dodatkiem warzyw. Na sklepowych półkach można znaleźć również Sterile Kitekst o smaku kurczaka z warzywami.

Co dobrego znajduje się w Kitekat?

Producent karm Kitekat dba o to, żeby doskonale bilansować wartości odżywcze we wszystkich rodzajach produktów.

Wysoka zawartość składników mięsnych

We wszystkich produktach znajduje się spora ilość najważniejszego surowca, czyli mięsa, ryb i warzyw, które są źródłem wielu witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu pupila.

Składniki zapewniające witalność i zdrowie

Oprócz dobroczynnego pełnowartościowego białka warto zwrócić uwagę również na obecność składników mineralnych. Tak jak w przypadku ludzi, także u kotów biorą one udział w wielu procesach i dlatego warto je wprowadzić di diety czworonoga.

Dobroczynne tłuszcze

Ich obecność gwarantuje lepsze przyswajanie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Jest również ważna ze względu na wspomaganie pracy układu nerwowego, narządów zmysłów i harmonijnego trawienia.

Dlaczego warto sięgnąć po karmę dla kotów Kitekat?

Producent karmy posiada ogromne doświadczenie w żywieniu mruczących pupili w każdym wieku i o zróżnicowanych preferencjach smakowych. W smakołykach zasmakują zarówno małe kociaki, jak i dorosłe koty, a różne formy podania sprawiają, że można im wprowadzać zmiany od czasu do czasu i przekonywać do nowych smaków.

Oceń producenta
4/5 - (1 vote)