Happy Dog

Happy Dog to jeden z najbardziej popularnych producentów wysokiej jakości karm dla psów. Właściciele czworonogów mają do dyspozycji zarówno karmy suche, mięso,  jak i płatki czy przekąski. Karmy podzielone są na trzy grupy – Junior, Senior i Adult. W ofercie można również znaleźć karmy dla wrażliwców i psów z nietolerancją lub alergią pokarmową. Karmy Happy Dog słyną ze swojej niezwykłości ze względu na skład, w którym  nie znajdziemy sztucznych substancji, GMO, soi, glutenu czy czosnku niedźwiedziego. Znajdziemy natomiast same naturalne składniki, dokładnie wyselekcjonowane, doprawione mieszanką aromatycznych ziół uwielbianych przez czworonogi i mających rewelacyjny wpływ na wątrobę.

Jakie jest hasło przewodnie marki? “All you feed is love”. Daje to pełny obraz wizji firmy, której nadrzędnym celem jest dbanie o rozwój, zdrowie i przede wszystkim szczęście wszystkich czworonogów.

Firma Happy Dog, jest firmą rodzinną od trzech pokoleń, pochodzącą z Bawarii. Marka opiera swoją produkcję karm na sprawdzonych surowcach od lokalnych rolników. Firma nie prowadzi testów na zwierzętach.

Happy Dog – rodzaje karm

Happy Dog Natural Life Concept gwarantuje zwierzakom silny układ immunologiczny oraz zdrową sierść. nie zawiera sfermentowanych ziaren, ale można znaleźć tu ostropest plamisty, który ma dobroczynny wpływ na funkcje wątroby.

Happy Dog stworzył dwufazowy system żywienia dla dużych i średnich ras. Zawiera on optymalną zawartość wapnia i fosforu. Nie posiada roślinnych źródeł białka, ale tylko białko zwierzęce ze sprawdzonych źródeł.

Firma daje możliwość konsultacji z doradcą żywieniowym na stronie internetowej. Pozwoli to na rozwiązanie problemów żywieniowych psa, stworzenie zbilansowanej diety oraz planu żywieniowego dopasowanego do potrzeb pupila. Dzięki temu zachowa długo zdrowie i świetną kondycję fizyczną.

Happy Dog na swojej stronie internetowej udostępnia bardzo przydatne artykuły, dające wsparcie właścicielom psów. Poradnik Właściciela psa daje nam możliwość zapoznania się z tematami takimi jak “Szczeniak w domu” czy “ Jak szkolić mojego szczeniaka? Porady treningowe.”

Jakie karmy Happy Dog są najbardziej popularne i dlaczego? Przede wszystkim na szczególne uznanie zasługują miękkie przekąski w kształcie serca. Otrzymały bowiem nagrodę “Produktu Roku”, przyznaną przez niemiecki portal Futter Tester. Te miękkie przekąski są dostępne w różnych wariantach dla dużych, średnich i małych psów.

Happy Dog posiada wiele serii karm. Seria Supreme Young dla młodych piesków skupia się na karmach, które będą tolerowane nawet przez najbardziej wrażliwe psy. Zawierają optymalne składniki dla rozwoju szczeniąt. W tej serii można otrzymać również wyjątkowe mleko idealnie dopasowane do karmienia najmłodszych psów, które nie mogą być karmione mlekiem matki. Mleko to ma niską zawartość laktozy i żywe kultury bakterii.

W serii Supreme Young dostępna jest również kompletna karma Happy Dog Baby Starter, która w formie granulek może być stosowana dla szczeniąt w okresie odstawiania od suki. Zawiera drób, łososia oraz małże.

Seria Sport Adult to seria karm, które zawierają 5 źródeł białka zwierzęcego. Są bezglutenowe i wzbogacone o małże. Karmy z serii Sport Adult przeznaczone są dla psów, które mają zwiększone zapotrzebowanie energetyczne, na przykład psy pracujące bądź psy sportowe. Karmy te będą też idealne dla ciężarnych i karmiących suk.

Seria Supreme Sensible podzielona jest tematycznie na regiony, na przykład France, Lombardia, Africa czy Andalucia. Zróżnicowane są również smakowo, adekwatnie do regionu, którym są nazwane. Seria Supreme mini jest odpowiednikiem serii Supreme Sensible, tylko że jest przeznaczona dla mniejszych ras.

Seria Vet przeznaczona jest odpowiednio do potrzeb czworonogów bardziej wymagających. Na przykład Adipositas to pokarm dietetyczny dla psów dorosłych, wspomagający utratę wagi, karma Renal wspomaga dietę psów cierpiących na choroby nerek. Seria zawiera również karmę Intestinal dla psów z chorobami układu pokarmowego, karmę Skin wspomagającą wzrost kondycji skóry i odrastanie włosów, które wypadły z powodu choroby, alergii itp.

Oceń producenta
Oceń tą stronę