Happy Cat

Każdy opiekun kota chce dostarczać swojemu zwierzakowi najlepszego pożywienia. Produkty od Happy Cat są doskonałą propozycją dla każdej rasy kota. Ten producent karm odznacza się samymi pozytywnymi ocenami, a jego produkty charakteryzują się bogatym składem.

Dlaczego warto kupić karmę Happy Cat?

Widziałeś reklamę karmy Happy Cat i zastanawiasz się, czy warto ją kupić? Musisz wiedzieć, że jest to karma polecana przez hodowców. Produkowana jest w Bawarii. Happy Cat to rodzinna firma, która zajmuje się produkowaniem karm o najwyższej jakości. Obecnie jej działalność kontynuuje już trzecie pokolenie rodziny. Można tutaj spokojnie stwierdzić, że firmę Happy Cat tworzą ludzie, którzy są miłośnikami kotów i dzięki temu wiedzą, jak komponować unikalne i najlepsze receptury karm dla kotów, które zapewnią im zdrowie i witalność. Warto tutaj dodać, że te karmy sprzedawane są na całą Europę i niektóre kraje azjatyckie i południowoamerykańskie. Wszystkie składniki i dodatki są skrupulatnie dobierane i pochodzą od lokalnych rolników.

Jakim składem wyróżniają się karmy Happy Cat?

Omawiany producent karm dopasowuje skład swoich karm pod wiek czy też aktywność fizyczną kotów. Dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami, można mieć pewność, że w produktach Happy Cat znajdują się składniki o naturalnym pochodzeniu. Do cech, jakimi wyróżniają się karmy od tego producenta zalicza się:

  • wykorzystywanie najwartościowszego białka w połączeniu z licznymi ziołami o cennych właściwościach – białko pochodzi ze świeżego mięsa i ryb,
  • brak barwników, konserwantów, zamienników białka, soi, sztucznych aromatów,
  • gwarancja optymalnej strawności (90%),
  • zawartość tauryny – niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania wzroku, oraz cennych witamin i minerałów,
  • brak testów na zwierzętach,
  • rygorystyczna kontrola jakości.

Karmy Happy Cat tworzone są na podstawie konsultacji z lekarzami weterynarii. Można więc mieć pewność, że są to zdrowe i bezpieczne produkty. Warto tutaj też wspomnieć o Natural Life Concept, który jest stosowany przez tego producenta. Polega on na tym, że nie są używane fermentowane ziarna, ani czosnek niedźwiedzi. W zamian dodawany jest ostropest plamisty, który pozytywnie wpływa na wątrobę.
Jakie rodzaje karm oferuje marka Happy Cat?

Producent karm Happy Cat zadbał o różnorodność swoich produktów, które dzielone są w zależności od przeznaczenia:

  • według linii produktów – Sensitive, VET, Supreme, All Meat, Minkas,
  • według etapów życia kota – Junior, Dorosły, Senior,
  • według rodzaju karmy – mokra lub sucha.

Wszystkie rodzaje karm charakteryzują się wysoką jakością i dostarczają kotom wszystkiego, czego potrzebują do właściwego funkcjonowania organizmu. Szukając najlepszej karmy dla kota, można decydować się na karmę Happy Cat, zwłaszcza że jest ona polecana przez hodowców i weterynarzy na całym świecie. Dlatego nie zwlekaj i już dzisiaj zamów jedną z najzdrowszych karm dla kota. Z pewnością będziesz zadowolony ze swojego zakupu.

Oceń producenta
5/5 - (1 vote)