Frolic

Jedną z karm dla psów od Frolic jest karma z drobiem, warzywami oraz ryżem. Jest to odpowiednio zbilansowany produkt, który powinien dostarczać zwierzakowi odpowiednią dawkę energii i składników odżywczych. Wyróżnia się on doskonałym smakiem, wartościowymi witaminami i minerałami. Świetnie wpływa na utrzymanie mocnych kości oraz zdrowych zębów. Warto wspomnieć też o tym, że zawarty w tej karmie błonnik usprawnia procesy przemiany materii. Drugim przykładem produktu od Frolic jest karma z wołowiną, marchwią oraz zbożami. W tym przypadku również wszystkie składniki zostały tak dobrane, aby w jak największym stopniu zadbać o zdrowie psa. Systematyczne spożywanie tego pokarmu z pewnością wpłynie na dobrą kondycję zębów, kości oraz sierści. Obie karmy są bezpieczne. Szukając zdrowego pożywienia dla swojego zwierzaka, można spokojnie wybierać produkty od tego producenta karm.

Popularne karmy dla psów od marki Frolic

Frolic to marka karm oraz przysmaków dla psów, która należy do spółki Mars Polska. Jest to kompletny i zbilansowany pokarm charakteryzujący się wysoką smakowitością. Zastanawiasz się, czy jest to dobry producent karm? Czy jego produkty będą odpowiednie dla Twojego zwierzaka? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z danym artykułem.

Czy warto kupować karmę od marki Frolic?

Marka Frolic istnieje na rynku już od wielu lat. Reklamowana jest jako zbilansowana, kompletna i smaczna karma dla psa. Producent podkreśla przede wszystkim to, że jego karmy mogą jeść wszystkie psy – zarówno seniorzy, jak i juniorzy i szczeniaki. Wszystko dzięki optymalnemu połączeniu suchej karmy z wilgotną, co znacząco ułatwia psom spożywanie i żucie pokarmu. Warto tutaj zwrócić uwagę na to, że w specjalnie zaprojektowanych granulkach zawarte są wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Co więcej, karmy Frolic są bardzo smaczne. Jednak nie mogą być spożywane przez psy cierpiące na różne alergie pokarmowe czy też uczulonych na gluten, ponieważ w karmach są zawarte zboża. Czworonogi, które nie cierpią z powodu jakichś dolegliwości układu trawiennego, mogą spokojnie zajadać się karmami od tego producenta. Oprócz zbóż, w składzie karm Frolic znajduje się również mięso oraz inne produkty pochodzenia zwierzęcego. Nie brakuje też w nich oczywiście tłuszczy, olejów, a także roślinnych ekstraktów białkowych. Produkty marki Frolic wzbogacone są też o różne warzywa i dodatki dietetyczne. Wszystko po to, aby dostarczyć pupilowi jak najlepszych składników, aby mógł on cieszyć się zdrowiem przed długie lata. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy warto wybierać karmy Frolic, to powyższe argumenty z pewnością nakłonią Cię do ich zakupu. Nie zwlekaj i już dziś podaruj swojemu zwierzakowi pyszny i zdrowy pokarm.

Jakie rodzaje karm dla psów posiada w swojej ofercie Frolic i jak je podawać?

Omawiany producent karm posiada w swojej ofercie karmy z drobiem, warzywami oraz ryżem, a także z wołowiną, marchwią i różnymi zbożami. Jest to seria Frolic Complete, która dodatkowo charakteryzuje się składem bogatym w witaminy, minerały. Ten rodzaj karm Frolic zapewnia kompletne odżywianie między innymi ze względu na wysoką zawartość białek zwierzęcych, które są niezbędne dla dobrego samopoczucia i zdrowia psa. W ofercie Frolic wyróżnić także można karmy przeznaczone dla psów małych ras – Frolic Complete Mini. Na uwagę zasługują także specjalne krokieciki – Frolic Soft & Crispy. Jeśli chodzi o dawkowanie poszczególnych karm, to przede wszystkim należy pamiętać, że pokarm podaje się w zależności od wielu czynników. Może to być na przykład poziom aktywności zwierzaka, jego wiek czy też rasa. Przy dawkowaniu, trzeba skupić się na kaloryczności danego posiłku dla psa. Tylko w ten sposób będzie można zagwarantować pupilowi bezpieczne rozwijanie się. Bardzo ważne jest to, że jeśli nie potrafi się samodzielnie określić ilości porcji, jakie powinien otrzymywać zwierzak, to należy skonsultować się z lekarzem weterynarii, który dokładnie wszystko wytłumaczyć.

Oceń producenta
5/5 - (1 vote)