Purizon

Purizon jest niemiecką marką, która produkuje karmy dla psów i kotów. Jak wiadomo, każdy zwierzak potrzebuje odpowiedniej i pełnowartościowej diety. Dobrze dobrany pokarm pozwala mu prawidłowo się rozwijać. Karmy Purizon są jednymi z najbardziej polecanych produktów. Charakteryzują się wysoką jakością składników oraz bardzo atrakcyjną ceną.

Dlaczego warto kupić karmę Purizon dla swojego psa lub kota?

Omawiany producent karm posiada w swojej ofercie różnego rodzaju produkty. Jednak wszystkie odznaczają się starannie dobranymi składnikami. Kamy Purizon produkowane są przez Matina GmbH w Niemczech. Ich cechą charakterystyczną jest to, że nie zawierają one zbóż. Bazują przede wszystkim na mięsie oraz rybach. Te produkty stanowią zrównoważone oraz naturalne pożywienie dla zwierząt. Co więcej, wyróżniają się nie tylko wyśmienitym smakiem, ale również właściwą ilością białka, które jest bardzo potrzebne do prawidłowej pracy mięśni. Kolejną zaletą karm Purizon jest to, że wzbogacone one zostały o wartościowe warzywa, zioła oraz owoce. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy warto kupić karmę Purizon dla swojego psa lub kota, to zdecydowanie powinieneś ją kupić. Ten produkt odznacza się samymi plusami. Jest on bardzo bezpieczny oraz zdrowy. W odpowiedni sposób dostarczy zwierzakowi, wszystkiego, czego on potrzebuje, aby móc się prawidłowo rozwijać.

Jakie są rodzaje karm Purizon?

Omawiany producent karm podzielił swoje produkty przede wszystkim na dwie grupy:

  • karmy dla kotów – dostępne są tutaj bezzbożowe karmy takie jak na przykład: Adult Sterilised, Adult Fish, Adult Chicken & Fish, Kiten Chicken & Fish i wiele więcej. Wszystkie produkty charakteryzują się bardzo dobrym składem i różnią się w zależności od przeznaczenia.
  • karmy dla psów – tutaj istnieje bardzo duży wybór karm bezzbożowych, ale najbardziej popularne to: Adult Black Angus & Turkey, Puppy Chicken & Fish, Adult Chicken & Fish, Adult Fish, Adult Lamb & Salmon, Single Meat Duck with Apple oraz Adult Venison & Rabbit.

Purizon oferuje szeroką gamę produktów żywieniowych dla psów i kotów. Szukając najlepszej karmy dla swojego zwierzaka, z pewnością znajdzie się odpowiedni artykuł od tego producenta.

Jakie karmy od Purizon są najbardziej polecane?

Producent karm Purizon posiada w swojej ofercie wiele wspaniałych produktów żywieniowych dla zwierząt. Do najchętniej kupowanych można zaliczyć następujące karmy:

  • karma Purizon Adult Black Angus & Turkey dla psów – jest to produkt stworzony dla wszystkich ras psów, dlatego zawiera zbilansowaną ilość składników: mięso, ryby – 80%, owoce, warzywa, zioła – 20%, sztuczne konserwanty, gluten, barwniki – 0%. Jest to bardzo zdrowa i lekkostrawna karma, w której nie brakuje również witamin i cennych minerałów.
  • karma Purizon Puppy Chicken & Fish dla szczeniąt – odpowiednio zbilansowana, naturalna karma. Jej skład to: 70% – mięso, 30% – owoce i warzywa. Pozytywnie wpływa ona na rozwój zębów u szczeniaka, na jego przewód pokarmowy. Co więcej, w tej karmie nie ma sztucznych barwników, zboża ani ryżu. Jest ona wysokoprzyswajalna. Zawiera niezbędne witaminy, włókno surowe, popiół surowy, wapń, fosfor oraz kwasy tłuszczowe Omega –3 i Omega –6.
  • Karma Purizon Senior Chicken & Fish dla starszych psów – kolejna świetna propozycja od tego producenta. Jest to wysokoprzyswajalna karma, oparta na naturalnym żywieniu. W jej składzie znajduje się 70% świeżych składników mięsnych (na przykład kurczak) czy też świeżo złowionych ryb. Ten produkt oczywiście nie zawiera zbóż, dzięki czemu senior będzie miał zapewnioną odpowiednią dietę, która korzystnie wpłynie na jego trawienny układ. Karma jest również lekkostrawna i zawiera dużo warzyw, witamin, owoców oraz ziół.

To tylko niektóre przykłady popularnych produktów Purizon. Jeśli szukasz produktu dla swojego zwierzaka, to warto sięgnąć po karmę od tego producenta karm. Można mieć pewność, że wybierając taki produkt, na pewno przypadnie on do gustu nawet najbardziej wybrednemu zwierzakowi.

Oceń producenta
3.6/5 - (7 votes)