Crave

Warte polecenia są karmy Crave. Producent karm Crave stawia przede wszystkim na dopasowanie żywienia do naturalnych i pierwotnych instynktów zwierząt. Karmy Crave, co najważniejsze posiadają 60 procent mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego w karmie oraz wysoką jakość i ilość białka. Karmy Crave nie zawierają kukurydzy, pszenicy, białka sojowego ani innych zbóż. Nie posiadają również produktów mlecznych. W tej wysokiej jakości karmie nie znajdziesz też sztucznych aromatów, sztucznych barwników czy sztucznych konserwantów.

Producent zapewnia, że przy produkcji karmy Crave specjaliści od żywienia kierowali sie wiedza naukową o potrzebach psów i kotów oraz wiedzą o ich naturalnych zwyczajach.

Jaki skład mają karmy Crave?

W asortymencie producenta można znaleźć karmy mokre, suche i przysmaki dostosowane do każdego wieku i rasy psów i kotów. Crave Adult Karma z jagnięciną i wołowiną dla psa przeznaczona jest dla psów dorosłych. Pozwala zaspokajać naturalne potrzeby psów powyżej 1 roku życia. Jest pełnoporcjową karmą, która zapewnia odpowiedni rozwój mięśni i kości zwierzęcia. Dzięki wysokiej zawartości białka, pies zyskuje energię na cały dzień.

Crave Adult karma z łososiem i indykiem dla psa to bezzbożowa mokra karma dla psów dorosłych. Ten pasztet jest w pełni zbilansowany i zapewnia wszystkie żywieniowe potrzeby psa powyżej 1 roku życia. Dzięki zawartym w niej składnikom pies utrzymuje szczupłą sylwetkę i zdrowie na długie lata.

Przysmak dla psa Crave z Wołowiną i Jagnięciną to tradycyjnie bezzbożowy smakołyk, który jest uzupełnieniem żywienia. Przysmak ma formę proteinowych pasków do gryzienia o smaku jagnięciny i wołowiny. Tak jak standardowe karmy Crave nie zawiera zbóż, kukurydzy, soi ani produktów mlecznych. Przeznaczony jest dla psów każdej rasy, wielkości i dla czworonogów w każdym wieku.

Crave sucha karma bezzbożowa dla kota z indykiem i kurczakiem, podobnie jak karmy dla psów nie zawiera zbóż, soi i produktów mlecznych. Idealnie sprawdzi się dla kotów wrażliwych, z delikatnym układem pokarmowym. Ten suchy pokarm ma wysoką zawartość mięsa, produktów pochodzenia zwierzęcego i białka, które kompletnie dbają o potrzeby żywieniowe kotów dorosłych. Bez względu na rasę i wielkość. Karma zawiera dużą zawartość mięsa (33 procent mięsa z kurczaka i 27 procent mięsa z indyka). Poza tym karma zawiera również przydatne dla rozwoju i zdrowia kota witaminy A i D3.

Pakiet próbny Crave karma mokra dla kota, saszetki 4x85g to wysokobiałkowa wysokiej jakości karma mokra dla dorosłych kotów (bez względu na wielkość i rasę). Pakiet próbny jest świetną alternatywą dla kotów, które dopiero zaczynają swoją przygodę z marką Crave, aby mogły bez pośpiechu sprawdzić, czy smak i konsystencja są dla nich odpowiednie i przypadną im do gustu. O skład nie trzeba się martwić, bowiem mokra karma dla kota Crave zapewnia w pełni zbilansowany posiłek, nawet dla kotów zmagających się z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Karma występuje w dwóch wariantach smakowych (kurczak i indyk oraz łosoś i kurczak). Porcje są podzielone po 85 g, więc właściciel może mieć pewność, że nic się nie zmarnuje.

Karma Crave zdecydowanie zapewnia odpowiednio zbilansowaną karmę dla każdego psa i kota. Bez względu na wielkość, rasę czy wiek. Ponadto dedykowana jest dla psów i kotów, które są aktywne i żyjące w zgodzie ze swoją pierwotną naturą. Składniki karmy są odpowiednio dobrane, zgodnie ze wskazówkami specjalistów od żywienia zwierząt. Karmy Crave są źródłem odpowiedniej ilości witamin i minerałów. Szczególnie godna uwagi jest zawartość białka, które zapewnia energię zwierząt na cały dzień. Naturalne antyoksydanty pozwalają zadbać o odporność zwierząt, a kompletna karma dba kompleksowo również o kości, stawy, mięśnie i sierść pupili.

Producent karm Crave ostrzega, aby przed każdą zmianą karmy udać się do specjalisty, albo chociaż skonsultować zmianę karmy z weterynarzem, aby uniknąć dolegliwości pupila ze strony układu pokarmowego. Każdą karmę należy wprowadzać stopniowo, początkowo mieszając z dotychczasowym pożywieniem.

Oceń producenta
5/5 - (1 vote)