Benji’s Planet

Szukasz ekologicznej i zdrowej karmy dla swojego pupila? Dobrze trafiłeś! Dzisiaj na Rankingkarm.pl recenzujemy wyjątkową karmę. Benji’s Planet to znany producent suchych karm dla psów. Produkty omawianej marki są rekomendowane nawet przez najbardziej wymagających, co stanowi najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości. Wywodzi się ona z Wielkiej Brytanii, jednak jest znana niemal na całym świecie. Największą zaletą jest pełnowartościowy skład, który posiada dużą zawartość mięsa oraz ryb. Trzeba pamiętać, że każdy zwierzak jest mięsożercą, a więc potrzebuje białka zwierzęcego do prawidłowego funkcjonowania. Liczy się nie tylko jego optymalna ilość, ale również jakość.

 

Dobroczynne składniki odżywcze

Każda karma Benji’s Planet posiada w swoim składzie dobroczynne składniki odżywcze, dzięki którym zwierzak może czuć się dobrze. Zbilansowana dieta to absolutna podstawa, jeśli chcemy zminimalizować ryzyko pojawienia się wielu nieprzyjemnych chorób oraz dolegliwości. Posiłki opisywanego producenta wyróżniają się wysoką zawartością białka, tłuszczów oraz węglowodanów. Atutem jest również niska zawartość popularnych alergenów, które mogłyby wywołać szereg nieprzyjemnych dolegliwości skórnych, czy też zakłócić prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Plusem jest również optymalna wartość energetyczna, a więc jednorazowa porcja nie musi być zbyt duża. Nie trzeba więc dostarczać czworonogowi pustych kalorii, które mogłyby doprowadzić do nadwagi.

Karmy Benji’s Planet są wolne od m.in.:

Innowacyjne formuły bezpieczne dla zwierząt

Karmy Benji’s Planet posiadają formuły w pełnie bezpieczne dla zwierząt. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy dbają o racjonalne żywienie swojego psa. Aktualnie w sprzedaży znajdują się dwa rodzaje suchej karmy:

W składzie omawianych produktów można znaleźć takie składniki, jak np.:

Opinie na temat Benji’s Planet

Omawiany producent posiada doskonałe opinie, przez co karmy tej marki rekomendowane są nawet przez lekarzy weterynarii. W dużej mierze wynika to z faktu, że znajdują się w nich składniki, które w sposób kompleksowy oddziałują na organizm. Wspomagają prawidłową pracę narządów wewnętrznych oraz chronią przed pojawieniem się rozmaitych chorób i dolegliwości. Zdecydowanie polecamy tę karmę dla psów. To najlepszy wybór dla wszystkich poszukujących bezpiecznej i naturalnej karmy dla swojego pupila.

Oceń producenta
Oceń tą stronę