Benji’s Planet – karmy dla psów

Szukasz ekologicznej i zdrowej karmy dla swojego pupila? Dobrze trafiłeś! Dzisiaj na Rankingkarm.pl recenzujemy wyjątkową karmę. Benji’s Planet to znany producent suchych karm dla psów. Produkty omawianej marki są rekomendowane nawet przez najbardziej wymagających, co stanowi najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości. Wywodzi się ona z Wielkiej Brytanii, jednak jest znana niemal na całym świecie. Największą zaletą jest pełnowartościowy skład, który posiada dużą zawartość mięsa oraz ryb. Trzeba pamiętać, że każdy zwierzak jest mięsożercą, a więc potrzebuje białka zwierzęcego do prawidłowego funkcjonowania. Liczy się nie tylko jego optymalna ilość, ale również jakość.

Benji's Planet

5/5

Dobroczynne składniki odżywcze

Każda karma Benji’s Planet posiada w swoim składzie dobroczynne składniki odżywcze, dzięki którym zwierzak może czuć się dobrze. Zbilansowana dieta to absolutna podstawa, jeśli chcemy zminimalizować ryzyko pojawienia się wielu nieprzyjemnych chorób oraz dolegliwości. Posiłki opisywanego producenta wyróżniają się wysoką zawartością białka, tłuszczów oraz węglowodanów. Atutem jest również niska zawartość popularnych alergenów, które mogłyby wywołać szereg nieprzyjemnych dolegliwości skórnych, czy też zakłócić prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Plusem jest również optymalna wartość energetyczna, a więc jednorazowa porcja nie musi być zbyt duża. Nie trzeba więc dostarczać czworonogowi pustych kalorii, które mogłyby doprowadzić do nadwagi.

Karmy Benji’s Planet są wolne od m.in.:

 • alergenów
 • GMO
 • konserwantów
 • sztucznych barwników i aromatów
 • związków poprawiających smak

Innowacyjne formuły bezpieczne dla zwierząt

Karmy Benji’s Planet posiadają formuły w pełnie bezpieczne dla zwierząt. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy dbają o racjonalne żywienie swojego psa. Aktualnie w sprzedaży znajdują się dwa rodzaje suchej karmy:

 • Benji’s Planet Chicken Field
 • Benji’s Planet Salmon Creek.

W składzie omawianych produktów można znaleźć takie składniki, jak np.:

 • Mięso - dominuje ono w składzie, dzięki czemu karmy są wartościowe dla zwierzaków. Na uwagę zasługuje fakt, że do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie świeże i wysokojakościowe kawałki, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Nie są to mięsne odpady, które często spotyka się w jedzeniu z niskiej półki.
 • Bataty - słodkie ziemniaki mają dobroczynny wpływ na poziom cukru we krwi. Chronią przed jego niespodziewanymi, a zarazem groźnymi skokami. Ponadto stanowią źródło przeciwutleniaczy, które eliminują wolne rodniki.
 • Soczewica - jest źródłem węglowodanów oraz kwasu foliowego. Pozytywnie oddziałuje na pracę układu pokarmowego.
 • Siemię lniane - ułatwia procesy trawienne oraz eliminację szkodliwych produktów przemiany materii i toksyn.
 • Prebiotyki pochodzenia naturalnego - dobroczynnie oddziałują na florę bakteryjną jelit.

Opinie na temat Benji’s Planet

Omawiany producent posiada doskonałe opinie, przez co karmy tej marki rekomendowane są nawet przez lekarzy weterynarii. W dużej mierze wynika to z faktu, że znajdują się w nich składniki, które w sposób kompleksowy oddziałują na organizm. Wspomagają prawidłową pracę narządów wewnętrznych oraz chronią przed pojawieniem się rozmaitych chorób i dolegliwości. Zdecydowanie polecamy tę karmę dla psów. To najlepszy wybór dla wszystkich poszukujących bezpiecznej i naturalnej karmy dla swojego pupila.