Acana Puppy – Karmy Marki Acana Z Serii Puppy

 

Karma Acana Puppy Large Breed

Acana Puppy Large Breed to sucha karma dla szczeniąt dużych ras. Jest ona dedykowana psom, których waga w wieku dorosłym przekroczy 25 kg. To prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy dostarczyć naszemu pupilowi składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to produkt maksymalnie naturalny.
Czytaj dalej…

Karma Acana Puppy Small Breed

Acana Puppy Small Breed to sucha karma dla szczeniąt małych ras. Jest to produkt przeznaczony dla psów, których waga w wieku dorosłym nie będzie przekraczać 9 kg. To najwyższej klasy jedzenie, które jest źródłem składników odżywczych, witamin i minerałów. W składzie znajdziemy wszystko to, co jest potrzebne do prawidłowego rozwoju pupila.
Czytaj dalej…

Karma Acana Puppy Junior

Acana Puppy Junior to sucha karma dla szczeniąt, które w wieku dorosłym osiągną wagę 9-25 kg. Jest to produkt dedykowany średnim rasom. Dzięki niemu możemy zapewnić naszemu zwierzęciu prawidłowy rozwój. Należy pamiętać, że szczenią potrzebuje do wzrostu odpowiedniego budulca. Odpowiednio zbilansowana dieta kompleksowo wzmocni go od wewnątrz.
Czytaj dalej…

Acana Puppy - dla kogo?

Acana Puppy to wysokojakościowe karmy dla szczeniaków, które wyróżniają się starannie zbilansowanym składem. Zapewniają one prawidłowy rozwój czworonogów. Dzięki nim łatwiej można utrzymać zdrowie i dobrą kondycję pupila. Opisywane karmy występują w różnych wariantach, a wybór uzależniony od rasy zwierzęcia. Kluczowa jest waga, którą osiągnie w wieku dorosłym.

Karmy Acana Puppy występują w trzech podstawowych kategoriach: do 9 kg, od 9 do 25 kg, powyżej 25 kg. Wartości te dotyczą wagi psa w wieku dorosłym. Karmy tego producenta są wiernym odwzorowaniem diety psów, które żyją na wolności. Zastosowano tutaj głównie naturalne składniki. Zminimalizowanie syntetycznych witamin oraz minerałów zmniejsza ryzyko pojawienie się wielu groźnych schorzeń i wad rozwojowych.

Acana Puppy - ważne informacje

W karmach Acana Puppy znajdziemy aż 70% składników mięsnych. Dlaczego jest to tak ważne? Przede wszystkim dlatego, że każdy pies jest mięsożercą. Wykluczając ten składnik z jego diety uniemożliwiamy mu prawidłowy wzrost. Jest to szczególnie ważne na początkowym etapie życia, gdy szczenię potrzebuje ogromnej dawki opisywanego budulca.

Na uwagę zasługuje fakt, że w każdej karmie znajdziemy trzy rodzaje świeżego mięsa, które dawkowane jest zgodnie z rygorystycznymi normami. Ponadto większość składników jest pochodzenia naturalnego, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że nasz pies pochłania szkodliwe związki chemiczne i syntetyczne. Pamiętajmy, że nie jest to obojętne dla jego zdrowia. W karmach Acana Puppy jedynym suplementem jest cynk.

To może Cię zainteresować:

Karma Acana Puppy Large Breed
Recenzja karmy Brit Pate&Meat
Recenzja karm Brit Mono Protein
Recenzja linii karm dla psów Farmina N&D Spirulina
Recenzja karm Brit Fresh
Purizon Single Meat Adult konina z batatami
5/5 - (10 votes)
Komentarze

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *