Karma Acana Puppy Junior

Acana Puppy Junior to sucha karma dla szczeniąt, które w wieku dorosłym osiągną wagę 9-25 kg. Jest to produkt dedykowany średnim rasom. Dzięki niemu możemy zapewnić naszemu zwierzęciu prawidłowy rozwój. Należy pamiętać, że szczenią potrzebuje do wzrostu odpowiedniego budulca. Odpowiednio zbilansowana dieta kompleksowo wzmocni go od wewnątrz. Jego organizm będzie mocny i zdrowy, co zmniejsza ryzyko pojawienia się schorzeń oraz chorób. Należy uświadomić sobie, że nasz pupil potrzebuje do pełnego szczęście mięsa. Jest to najważniejszy element jego diety. Pozbawiając psa składników mięsnych narażamy go na wady rozwojowe. Oczywiście musimy pamiętać, że liczy się nie tylko ich ilość, ale przede wszystkim jakość. Karmy Acana Puppy and Junior bazują na naturalnych składnikach. Oznacza to, że nie znajdziemy tutaj szkodliwych związków chemicznych i syntetycznych. Właśnie dlatego produkty tej marki polecane są nawet przez weterynarzy. Jedynym suplementem, jaki znajduje się w opisywanej karmie jest cynk. Jest on niezbędny dla zdrowej skóry oraz lśniącej i miękkiej sierści.

Karma Acana Puppy & Junior posiada o wiele więcej mięsa niż jedzenie dla psów marek konkurencyjnych. Ponad 70% wszystkich składników to składniki mięsne. Oczywiście są one pozbawione konserwantów, GMO, glutenu, czy też koncentratów białkowych. Aż 1/3 mięsa to składniki świeże lub surowe. Jedzenie dla szczeniąt tej marki spełnia rygorystyczne standardy, więc bez najmniejszych obaw możemy podawać je pupilowi. Producent zapewnia nas, że opisywana karma perfekcyjnie odzwierciedla dietę zwierząt żyjących na wolności. Warto zauważyć, że cieszą się one wyjątkową wytrzymałością i kondycją pomimo tego, że nie mają dostępu do gotowego jedzenia, czy też opieki weterynaryjnej. Jest to najlepszy dowód na to, że żywienie zgodne z instynktem biologicznym pełni bardzo ważną rolę.

Sucha karma Acana Puppy Junior kompleksowo wspiera rozwój szczeniaka. Wspomaga ona pracę narządów wewnętrznych m.in. nerek, wątroby, czy też jelit. Wszystko to sprawia, że piec nie tylko czuje się świetnie, ale również ma mnóstwo energii.

To może Cię zainteresować:

Acana Puppy – Karmy Marki Acana Z Serii Puppy
Recenzja linii karm Bozita Grain Free dla psów
Dolina Noteci Superfood – karma dla kota – recenzja
Recenzja mokrej karmy dla psów Alpha Spirit WET
Karma Acana Heritage Senior Dog
Karma Acana Regionals Pacifica Dog
5/5 - (10 votes)
Komentarze

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *