Karma Acana Puppy Large Breed

Acana Puppy Large Breed to sucha karma dla szczeniąt dużych ras. Jest ona dedykowana psom, których waga w wieku dorosłym przekroczy 25 kg. To prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy dostarczyć naszemu pupilowi składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to produkt maksymalnie naturalny. Większość znajdujących się tutaj składników jest pochodzenia naturalnego, co stanowi ogromny plus. Jedynym suplementem jest cynk, który jest związkiem syntetycznym. Wszystko to sprawia, że karma Acana Puppy Large Breed jest dla naszego czworonoga w stu procentach bezpieczna. Wspomaga ona prawidłowy wzrost. Jest źródłem budulca, który sprawia, że zwierzę staje się mocne i silne. Stosowanie wysokiej klasy jedzenia zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu groźnych schorzeń.

Karmy Acana Puppy Large Breed zawierają optymalną ilość wysokiej klasy składników mięsnych. Producenci podkreślają, że każdy pies jest mięsożercą. Odpowiedzialny właściciel powinien dostarczyć mu odpowiednią ilość tego składnika. Dziko żyjące zwierzę instynktownie poszukuje mięsa, gdyż jest to uwarunkowane biologiczne. Naszym zadaniem jest to, aby zapewnić psu warunki zbliżone do środowiska naturalnego. Dieta zdrowego czworonoga musi więc opierać się na mięsie. Acana Puppy Large Breed dostarcza witamin i minerałów niezbędnych do właściwego rozwoju. Jest to marka godna zaufania, którą polecają najlepsi lekarze weterynarii. Warto wspomnieć, że opisywana karma dostarcza dostatecznej ilości składników odżywczych. Oznacza to, że nie potrzebujemy już syntetycznej suplementacji.

Jedzenie dla szczeniąt Acana Puppy Large Breed to najwyższa jakość, która wspomaga zdrowie naszego pupila. Karma pozytywnie wpływa na pracę narządów wewnętrznych m.in. reguluje procesy trawienne, a także poprawia pracę układu moczowego. Świetną kondycję psa widać także od zewnątrz. Jego sierść jest błyszcząca, miękka i elastyczna. Rzadziej pojawiają się stany zapalne oczu. Odpowiednio zbilansowana dieta doskonale wpływa również na zęby.

To może Cię zainteresować:

Karma Acana Classics Prairie Poultry
Recenzja suchej karmy dla psów Bozita Original
Karmy hipoalergiczne Premium Selection Countryside – recenzja
Recenzja linii karm dla psów Farmina N&D Ocean
Recenzja karm Brit Fresh
Brit Care karma dla kotów – recenzja karmy
5/5 - (10 votes)
Komentarze

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *