Acana

Poszukujesz karmy dla psa lub kota marki Acana? Jest to dobry wybór, ponieważ Acana to jedna z najlepszych karm, którą możemy zaserwować naszemu pupilowi. Jeśli zdrowie Twojego psa lub kota nie jest Ci obojętne, powinieneś zadbać o to co je. Poniżej możesz zakupić karmę Acana.


Acana to renomowany producent, który oferuje doskonałej jakości karmy dla psów oraz kotów. Jest to jedzenie o wartościowym składzie, które wspomaga prawidłowy rozwój zwierząt. Wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Zawierają one najlepszej jakości kawałki mięsa – jest ono niezbędne do utrzymania prawidłowej diety pupila.

Karmy dla psów i kotów marki Acana zachwycają swoim naturalnym składem, który wspomaga prawidłową pracę organizmu. Bardzo często są one wybierane przez profesjonalnych hodowców – opinie wyspecjalizowanych lekarzy weterynarii potwierdzają, że jest to rozsądny wybór. Posiłki dla czworonogów tego producenta znacząco wyróżniają się spośród innych karm dostępnych na rynku. Cechują się one wysoką zawartością mięsa, które pochodzi od zaufanych i sprawdzonych dostawców.

Producent wykorzystuje wyłącznie świeże, a nie mrożone produkty. Wszystko to sprawia, że karma posiada doskonałe właściwości, które pozytywnie wpływają na rozwój i funkcjonowanie zwierzaka. Warto wiedzieć, że karmy Acana przechodzą przez rygorystyczne systemy kontroli. Dzięki temu mamy sto procent pewności, że zakupiliśmy jedzenie w stu procentach bezpieczne dla ukochanego pupila. Nie musimy obawiać się, że będzie ono obciążeniem dla układu pokarmowego.

Kolejnym plusem jest fakt, że czworonogi uwielbiają wyjątkowy smak oraz aromat jedzenia tej marki. Potwierdzają to opinie właścicieli prawdziwych niejadków, czyli zwierząt, które mają ogromne wymagania wobec serwowanych posiłków. Karma dla kota Acana jest sycąca, a więc nie potrzebujemy jej dużej ilości.

Instynkt biologiczny

Acana Polska to seria jedynych w swoim rodzaju karm dla psów oraz kotów. Nie każdy wie, że są one odpowiedzią na instynkt biologiczny zwierząt. Natura stworzyła ich w taki sposób, że do prawidłowego rozwoju potrzebują one wartościowego mięsa. Istotne jest to, aby posiadało ono niezbędne składniki odżywcze. Jedzenie musi również być źródłem białka, które zapewnia mocne kości, stawy, czy też lśniącą sierść. To budulec każdego organizmu. Pozbawiając zwierzaka mięsa odbieramy mu szansę na prawidłowy rozwój. Trzeba także podkreślić, że jakość składników mięsnych odgrywa szalenie ważną rolę. Karmienie pupila resztkami z obiadu to ogromny błąd, który może być przyczyną licznych schorzeń i nieprzyjemnych dolegliwości.

Mięso znajdujące się w karmach Acana Polska jest w pełni przystosowane do potrzeb psów i kotów, a więc nie rozregulowują pracy organizmu. Jedzenie opisywanego producenta chroni układ pokarmowy, czy też moczowy. Dzięki temu sierściuch będzie tryskał energią i dobrym samopoczuciem. Karma dla psa Acana powinna być stosowana regularnie.

Szeroki wybór

Acana Polska to karmy, które występują w wielu różnych wariantach. W dobrym sklepie zoologiczny można znaleźć produkty z takiej serii, jak Acana Classics, Acana Heritage, Acana Singles, Acana Regionals. Warto również wiedzieć, że opisywany producent posiada kilka różnorodnych marek:

  • Acana,
  • Orijen,
  • Meat Hit,
  • Evanger’s,
  • Jolly Pets,
  • Patento Pet,
  • Earth Rated,
  • Easy Clean od Pastell.

W ofercie sklepów Acana Polska znajdziemy nie tylko posiłki dla psów i kotów, ale również szereg rozmaitych akcesoriów. Karma Acana to świetny wybór dla psów i kotów każdej rasy.

 

Oceń producenta
3/5 - (2 votes)