Karma Acana Puppy Small Breed

Acana Puppy Small Breed to sucha karma dla szczeniąt małych ras. Jest to produkt przeznaczony dla psów, których waga w wieku dorosłym nie będzie przekraczać 9 kg. To najwyższej klasy jedzenie, które jest źródłem składników odżywczych, witamin i minerałów. W składzie znajdziemy wszystko to, co jest potrzebne do prawidłowego rozwoju pupila. Pamiętajmy, że szczenią potrzebuje budulca, który zasili rozwijające się kości, mięśnie, czy też narządy wewnętrzne. Priorytetem jest to, aby zagwarantować mu warunki zbliżone do środowiska naturalnego. Producenci opisywanej karmy podkreślają, że dzikie zwierzę potrzebuje przede wszystkim mięsa. Jest to zgodne z jego biologicznym instynktem. Oczywistym jest, że psy małej rasy mają inne zapotrzebowanie na składniki odżywcze niż rasy duże. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby prawidłowo dobrać karmę. To, jak karmimy szczeniaka bezpośrednio przekłada się na dorosłe życie zwierzęcia. Karmy Acana Puppy Small Breed polecane są nawet przez doświadczonych ekspertów, co jest najlepszym potwierdzeniem ich ponadprzeciętnej jakości.

Karma Acana Puppy Small Breed bazuje głównie na naturalnych składnikach. Znajdziemy tutaj aż 70% składników mięsnych. Na uwagę zasługuje fakt, że skład został starannie zbilansowany. Podczas jego komponowania uwzględniono wszystkie potrzeby oraz predyspozycje psów małych ras. Niewątpliwą zaletą jest to, że karmy opisywanej marki są niemal w stu procentach naturalne. Nie musimy obawiać się, że podajemy naszemu pupilowi związki chemiczne. Jedynym składnikiem syntetycznym jest cynk. To suplement, który wpływa na m.in. stan skóry oraz sierści.

Sucha karma Acana Puppy Small Breed to najlepszy wybór jeśli chcemy, aby nasz pupil był zdrowy i silny. Odpowiednia dieta zapewnia doskonałą kondycję. Pies jest przepełniony energią. Jego narządy wewnętrzne pracują prawidłowo, co przekłada się na dobre samopoczucie. Optymalna ilość składników odżywczych wpływa na m.in. pracę nerek, wątroby, czy też układu trawiennego. Wszystko to przekłada się na perfekcyjny wygląd zewnętrzny.

To może Cię zainteresować:

Karma Acana Regionals Pacifica Cat
Dolina Noteci dla kota – karma mokra junior – recenzja karmy
Karma Acana Puppy Junior
Animonda Integra Protect – gdy Twój kot potrzebuje większego wsparcia organizmu
Applaws Adult Kurczak Z Jagnięciną
Karmy Biofood dla kotów – opis karmy
5/5 - (10 votes)
Komentarze

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *