Brit Care

Poszukujesz karmy dla psa lub kota marki Brit Care? Jest to dobry wybór, ponieważ Brit Care to jedna z najlepszych karm, którą możemy zaserwować naszemu pupilowi. Jeśli zdrowie Twojego psa lub kota nie jest Ci obojętne, powinieneś zadbać o to co je. Poniżej możesz zakupić karmę Brit Care.

Karmy dla psów i kotów Brit Care rekomendowane są przez najlepszych specjalistów z dziedziny żywienia zwierząt. Jest to najlepsze opcja dla osób, które pragną zapewnić swojemu pupilowi prawidłowy rozwój. Jest to jedzenie hipoalergiczne, które wspomaga profilaktykę. Chroni ono przed pojawieniem się wielu groźnych schorzeń.

Bezpieczny skład

Każda karma Brit Care to bezpieczna receptura, która nie stanowi żadnego zagrożenia dla naszego zwierzaka. Są to produkty pozbawione składników powszechnie uznawanych za alergeny. Mowa tutaj o m.in. kukurydzy, soi, pszenicy, kurczaku, wieprzowinie, czy też wołowinie. Receptura do minimum obniża ryzyko wystąpienia alergii pokarmowych. Będzie to doskonały wybór dla czworonogów, które posiadają wrażliwy układ pokarmowy.

Opinie hodowców potwierdzają, że karma dla psa Brit Care pozytywnie wpływa na procesy trawienne. Zmiana diety sprawi, że zwierzak będzie czuł się o wiele lepiej. Karma dla kota Brit Care to również staranne dopasowana formuła, która opiera się na składnikach spełniających rygorystyczne normy oraz standardy. Jedzenie opisywanej marki spełni oczekiwania nawet największych niejadków. Jeśli więc posiadamy wybrednego psa lub kota, to posiłki Brit Care będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Znajdziemy tutaj świeże kawałki jagnięciny, królika, kaczki, łososia, czy też śledzia.

Zbilansowany skład sprawia, że metabolizm zwierzaka reguluje się. Nie stanowi on również obciążenia dla układu pokarmowego. Wyeliminowanie zbóż niesie za sobą długofalowe efekty. Kondycja naszego pupila z pewnością znacząco się podniesie. Opinie lekarzy weterynarii potwierdzają, że takie jedzenie ma niski indeks glikemiczny. Dzięki temu zwierzak nie będzie przybierał na wadze. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy posiadają czworonoga ze skłonnościami do tycia. Należy mieć świadomość, że otyłość obciążą stawy, mięśnie, narządy wewnętrzne i serce. Może ona skutkować nie tylko wieloma groźnymi chorobami, ale nawet przedwczesną śmiercią.

Perfekcyjne dopasowanie

Karmy dla psów i kotów Brit Care występują w wielu wariantach, co ułatwia znalezienie odpowiednie do potrzeb naszego pupila. Dostępne są karmy dla psów z nadwagą, bardzo aktywnych i pracujących, dla utrzymania wystawowej kondycji, z nietolerancją pokarmową. Każdy posiłek jest jedyny w swoim rodzaju – posiada zupełnie inny skład, który dostarcza odpowiednią ilość składników odżywczych, witamin, czy też minerałów.

Karmy dla kotów Brit Care dedykowane są pupilom o małej ilości ruchu (żyjącym w domu), po sterylizacji, seniorom. Wszystkie produkty tej marki wspierają nie tylko pracę układu pokarmowego, ale również moczowego. Dostarczają budulca niezbędnego do utrzymania mocnych kości i zębów, czy też zdrowej skóry oraz paznokci. Niska zawartość magnezu zmniejsza ryzyko gromadzenia się kamieni nerkowych. Karmy dla seniorów pobudzają apetyt, a także skłaniają do gryzienia jedzenia, co ma bezpośredni wpływ na procesy trawienne. Brit Care to produkty klasy premium, które dostępne są w bardzo korzystnych cenach.

Oceń producenta
5/5 - (1 vote)