ZooZone

O sklepie

ZooZone to sieć czterech sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy o szeroko rozwiniętym asortymencie dla przeróżnych zwierząt. W ZooZone znajdziemy produkty dla psów, kotów, małych zwierząt, ptaków, ryb, oraz produkty dla fanów terrarystyki.

Dla psów i kotów otrzymamy niemal wszystko, produkty żywieniowe, pielęgnacyjne, zdrowotne, czy różnego rodzaju akcesoria (na przykład spacerowe, noclegowe, zabawkowe). Jakich producentów karm dla psów i kotów znajdziemy w sklepie ZooZone? Między innymi Purina, Royal Canin czy Brit. Kategoria Małych Zwierząt mieści w sobie między innymi produkty dla chomika, myszy, szczura, jeża czy wiewiórki.

Dla ptaków oprócz standardowych produktów, takich jak klatki, pokarm czy akcesoria, znajdziemy też gniazdka i lęgówki. Natomiast wielbiciele akwarystyki i terrarystyki odnajdą się tu bez wahania. Znajdą tu kompletne wyposażenie i zwierzęta do akwarium i terrarium. Dodatkowo oprócz kompleksowego wyposażenia, personel chętnie służy radą i pomocą.

ZooZone dla stałych klientów wprowadził ciekawy program lojalnościowy. Za zakupy otrzymujemy Zozonki, punkty, które później wymieniamy na atrakcyjne nagrody. Dla subskrybentów newslettera przewidziany jest też rabat na zakupy w postaci 3%.

ZooZone angażuje się również w pomoc zwierzętom, biorąc udział w akcjach różnych fundacji i instytucji wspomagających zwierzęta. Każdy klient ma również możliwość wsparcia zwierzaków. Jak to zrobić? Wystarczy podczas zakupów zaznaczyć rezygnację z rabatu na rzecz wybranej w danym miesiącu fundacji pomagającej zwierzętom.

Dla klientów, którzy mają potrzebę skorzystania z porady, na stronie internetowej udostępniony jest czat. Z ZooZone, w razie potrzeby można również skontaktować się telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego.

Jakie formy płatności i dostawy są dostępne w sklepie internetowym ZooZone? Płatności za zakupy można dokonać na wiele sposobów, za pomocą Przelew24, przelewu tradycyjnego oraz za pobraniem. Dostawa natomiast odbywa się za pomocą Paczkomatów InPost, Kuriera DPD, InPost lub Turbokurierem na terenie Łodzi. Za zakupy powyżej 99 zł, jeśli wybierzemy opcje dostawy InPostem, dostawa będzie gratis.

Chcesz sprawdzić wiarygodne opinie innych klientów? Wejdź w zakładkę “Zaufane Opinie” na stronie internetowej sklepu. Dowiesz się tam nie tylko, jakie opinie ma sklep. Często na stronach z rankingami i opiniami, dostępne są porady specjalistów. Dowiesz się również jakie produkty ZooZone warto kupić, jakie są polecane przez użytkowników.

Dane kontaktowe