Zoopers

O sklepie

Co wyróżnia zoologiczny sklep internetowy Zoopers? Zdecydowanie społeczność, którą wobec siebie tworzy. Oprócz sklepu internetowego działalność Zoopers skupia się na działalności w social mediach, gdzie zachęca do dyskusji i podsuwa ciekawe tematy rozmów. Sklep zoologiczny Zoopers wyróżnia również ciekawy blog, który pisany jest dzięki klientom, ich problemom, sugerowanym przez nich tematom i rozwiązaniom tych problemów. Na blogu znajdziemy ciekawe, a przede wszystkim wartościowe tematy dotyczące na przykład sterylizacji kota czy pielęgnacji zębów u psa, pisane przez specjalistów w danej, określonej dziedzinie.

Jak dowiemy się o nowościach i aktualnościach Zoopersów? Oprócz social mediów informacje o wyprzedażach i promocjach dostarczy nam newsletter, na który zdecydowanie warto się zapisać. Dzięki tej subskrypcji będziemy na bieżąco z informacjami.

Kim są zoopersi? To czwórka zwierząt: kot Valentina, pies Bury, królik Lord Puszysław oraz gryzoń Pyzior. Więcej na ich temat dowiemy się na stronie internetowej sklepu.

Jaki asortyment znajdziemy w Zoopers? Między innymi karmy i przysmaki dla psów i kotów oraz małych zwierząt. W ofercie znajdziemy znane i popularne, sprawdzone marki producentów takich jak Brit, Arion czy Royal Canin.

W kategorii higieny i pielęgnacji znajdziemy wszelkie środki do higieny i pielęgnacji, żwirki, oraz szampony i odżywki. W Zoopers.pl dostępne są też witaminy, suplementy, preparaty antypasożytnicze różnego rodzaju oraz akcesoria spacerowe, domowe i do podróży. Podczas zakupów warto poprosić o poradę za pomocą telefonu, maila lub portali społecznościowych. Z pewnością żaden z klientów nie pozostanie bez odpowiedzi.

Dla stałych bywalców Zoopersi oferują program lojalnościowy, w postaci punktów za zamówienie. Za każde wydane 4 złote zyskujemy 1 punkt. Po uzbieraniu określonej ilości punktów można otrzymać wyjątkowe nagrody.

Jakie są możliwości płatności i dostawy? Do dyspozycji mamy przelew PayU, PayPo, przelew tradycyjny lub płatność za pobraniem. Dostawa może odbyć się za pomocą firmy kurierskiej GLS oraz Paczki w \Ruchu. Plusem jest fakt, że zamówienia powyżej 99 złotych są darmowe.

Dane kontaktowe