Zoona

O sklepie

Zoona.pl to sklep stworzony przez lekarzy weterynarii, którzy z pasją wykonują swój zawód na co dzień w klinice. Sklep dostarcza przede wszystkim produkty dla psów, kotów i gryzoni.

Kategoria Pies i Kot zawiera asortyment z zakresu żywienia, suplementów i witamin, preparatów antypasożytniczych, produktów do higieny i pielęgnacji psa oraz całą masę innych potrzebnych akcesoriów dla naszych pupili.

Opiekunowie gryzoni również mogą wyposażyć się we wszystkie niezbędne rzeczy do żywienia małych przyjaciół, ich transportu, dbania o zdrowie i higienę oraz zabawki.

Jakich producentów karm znajdziemy w ofercie sklepu Zoona.pl? Firma stawia na produkty sprawdzone i najwyższej jakości, znane klientom i lubiane przez nich. Zatem w ofercie znajdziemy między innymi marki takie jak Carnilove, Dolina Noteci czy Purina.

Jeśli mielibyśmy problem z wyborem karmy lub innych produktów oferowanych przez sklep, z powodzeniem możemy skontaktować się z obsługą sklepu, drogą elektroniczną lub telefoniczną. Jest też możliwość czatowania na stronie internetowej.

Zoona.pl prowadzi również blog, w którym znajdziemy liczne specjalistyczne artykuły dotyczące między innymi pielęgnacji, odżywiania i higieny naszych pupili. Często udostępnione artykuły blogowe rozwiewają nasze wątpliwości odnośnie wyboru produktów. Artykuły blogowe tego sklepu są dla nas skarbnicą wiedzy, ponieważ są tworzone przez wybitnych specjalistów weterynarzy, którzy swoje doświadczenie sposoby podejścia do zwierząt, ich żywienia, pielęgnacji i wychowania wykorzystują podczas swojej codziennej pracy.

Sklep Zoona.pl daje możliwość zapisania się do newslettera. Dzięki subskrypcji jako pierwsi dowiemy się o nowościach i promocjach sklepu. Wszelkie aktualności dostępne są również na profilu Fb i Ig sklepu.

Dla stałych klientów sklep zoologiczny Zoona.pl wprowadził do swojej oferty program lojalnościowy. Każde zakupy przeliczane są na punkty, które po określonej ilości można wymienić na rabaty podczas kolejnych zakupów.

Jak Zoona.pl dostarcza zamówienia? Są dwie opcje, przesyłka kurierska Standard Express i przesyłka pobraniowa. Za zamówienie powyżej 99 zł dostawa jest bezpłatna. Za zakupy możemy zapłacić przelewem bankowym lub za pomocą platformy.

Dane kontaktowe