Zooglobe.pl

O sklepie

Zooglobe.pl to sklep online oferujący duży wybór akcesoriów dla psów i kotów, gryzoni oraz ptaków. Firma ma duże doświadczenie w branży, działa na rynku od wielu lat dostarczając dobrej jakości pożywienie dla zwierząt domowych. W ich asortymencie można znaleźć ponadto przysmaki, akcesoria, zabawki oraz preparaty przeciw pasożytom, środki witaminowe, pielęgnacyjne.

Dlaczego zakupy w Zooglobe.pl to dobry wybór? Bo to się opłaca! Zakupy internetowe mają to do siebie, że są wygodne i szybkie, a więc można zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Sklep działa prężnie, dokładając wszelkich starań, aby móc realizować zamówienia w możliwie jak najkrótszym czasie. W zespole Zooglobe.pl znajdziemy specjalistów z dużym doświadczeniem oraz szeroką wiedzą dotyczącą żywienia zwierząt domowych. To sprawia, że można liczyć na profesjonalną, fachową obsługę klient oraz doradztwo.

Produkty żywieniowe dla psów i kotów cieszą się zdecydowanie największym powodzeniem wśród klientów sklepu. Firma dostarcza karmy suche oraz mokre w bardzo konkurencyjnych, przystępnych cenach. Dostępne są karmy marki Animonda, Applaws, Brit, Canagan, Dolina Noteci, Eden, Carnilove, Farmina, Naturea i nie tylko. Klient może wybierać spośród produktów różnego typu o różnych wariantach smakowych – karmy bytowe, mokre, półmiękkie, suche, weterynaryjne. Psy i koty to najpopularniejsze zwierzęta zamieszkujące nasze domu, traktujemy je jako członków rodziny, więc zrozumiałe jest to, że chcemy dla nich jak najlepiej. Dostarczając zwierzęciu wysokiej jakości karmy z dużą zawartością mięsa, bez wątpienia będzie cieszyło się zdrowiem i dobrym samopoczuciem przez lata. Firma starannie wybiera produkty, które trafiają do oferty, dzięki temu można mieć pewność co do ich jakości.

Oprócz pożywienia i akcesoriów dla kotów i psów oczywiście w Zooglobe.pl można znaleźć również artykuły zoologiczne przeznaczone dla mniejszych zwierząt między innymi świnek morskich, chomików, królików, szynszyli, koszatniczek. Warto zajrzeć również do kategorii Pielęgnacja, Grooming, gdzie można kupić profesjonalne kosmetyki dla psów i kotów, szczotki, grzebienie, trymery, pilniki do pazurów i nie tylko.

Zooglobe.pl to sklep dobrze wyposażony, idealny dla opiekunów psów, kotów, jak i mniejszych zwierząt. Można w nich znaleźć wszystko, co jest niezbędne do hodowania poszczególnych pupili. Mają przystępne ceny, potrafią doradzić, a towar jest wysyłany ekspresowo. Bez wątpienia warto zdecydować się na zakupy w Zooglobe.pl.

Dane kontaktowe