ZooBoom

O sklepie

W ofercie sklepu internetowego Zooboom.pl można znaleźć wszystko, co najlepsze dla zwierząt domowych. Dostępne są najwyższej jakości karmy, akcesoria oraz zabawki, bez których czworonożny przyjaciel nie mógłby zaspokoić swoich podstawowych potrzeb i wymagań.

Sklep internetowy Zoobom.pl wyróżnia duże doświadczenie w branży oraz najwyższej jakości asortyment, który jest przystępny cenowo. To, dlatego niezależnie od zasobności portfela, każdy klient będzie w stanie znaleźć odpowiednie pożywienie oraz akcesoria dla swojego zwierzęcia. Zakupy online to doskonałe rozwiązanie, które doceniają opiekunowie zwierząt. Szybkie zakupy przez internet z zacisza własnego domu, towar dostarczony pod same drzwi przez kuriera – to duża wygoda, której nie sposób nie docenić.

Zooboom.pl oferuje dobrej jakości, pełnowartościowe karmy dla kotów, psów, małych zwierząt oraz ptaków, które pochodzą od renomowanych, cenionych producentów typu Acana, Animonda, Taste of the wild, JK Animals, Farmina Vet Life, Royal Canin. Ponadto, aby ułatwić właścicielom zwierząt pielęgnację, firma proponuje także szeroką ofertę szamponów, odżywek, preparatów do mycia oczu, środków do uszu oraz oczu, żwirków, środków na pasożyty, kleszcze, pchły, dostępne są również specjalistyczne karmy weterynaryjne.

Zooboom.pl to nie tylko sklep internetowy, bo można zdecydować się na skorzystanie z oferty 3 sklepów stacjonarnych firmy zlokalizowanych w Warszawie. Marki karm oraz akcesoriów są starannie wyselekcjonowane, jednak jeżeli klient miałby problem z doborem poszczególnych produktów, firma jest w stanie profesjonalnie doradzić. Zespół Zooboom.pl to miłośnicy zwierząt, dla których praca jest jednocześnie pasją.

Składanie zamówień w sklepie jest bardzo proste, sklep jest przejrzysty, funkcjonalny, można liczyć również na sprawną realizację zamówień oraz przystępne ceny. Zakupiony towar jest wysyłany jeszcze tego samego dnia po zaksięgowaniu wpłaty za zakupy. Obsługa klienta dokłada starań, aby móc zadowolić, nawet bardzo wymagających klientów. Warto zajrzeć także do zakładki “Promocje”, dzięki temu zakupy w sieci będą jeszcze tańsze.

Dane kontaktowe