Zoo-Dragon

O sklepie

Zoo-dragon.pl to sklep zoologiczny online, w którym można znaleźć karmy, zabawki, akcesoria oraz środki pielęgnacyjne dla zwierząt domowych. W ofercie firmy dostępne są produkty przeznaczone zarówno dla najbardziej popularnych zwierząt domowych typu psy, koty, szczury, chomiki, króliki, fretki, jak i dla zwierząt bardziej nietypowych na przykład jeżów czy koni.

Firma działa na rynku od wielu lat i mimo dość dużej konkurencji cieszy się uznaniem i dużym zainteresowaniem wśród klientów. W jej asortymencie dostępne są starannie wyselekcjonowane suche i mokre karmy pochodzące od najlepszych producentów typu Applaws, Brit, Happy Cat, VetLife, Versele Laga, Rafi, CarniLove, Royal Canin i wiele innych. Sklep oferuje pożywienie w formie smacznych kulek dla psów i kotów, dostępne są także karmy mokre w puszkach lub saszetkach, które są w stanie zadowolić, nawet najbardziej wymagające i wybredne zwierzęta.

Oprócz tego w Zoo-dragon.pl można kupić również zabawki, które pełnią bardzo ważną rolę zarówno w rozwoju, jak i zaspakajaniu instynktów łowieckich naszych pupili. Nie można zapominać też o odpowiedniej higienie, dlatego Zoo-dragon.pl przygotował także ofertę szamponów, odżywek, past do mycia zębów, kropli do oczu i uszu.

Zakupy w sklepie internetowym Zoo-dragon.pl to dobre rozwiązanie, gdyż w jednym miejscu można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do opieki nad swoim pupilem, począwszy od pożywienia, po środki pielęgnacyjne, akcesoria, aż po zabawki. Z ich strony można liczyć na wsparcie oraz pełne zaangażowanie. Obsługa klienta posiada szeroką wiedzę, dlatego jest w stanie profesjonalnie doradzić w zakresie doboru karm oraz innych produktów, które sklep ma w ofercie. Realizacja zamówień przebiega sprawnie, dzięki temu klient może cieszyć się z zakupionego towaru już następnego dnia roboczego.

Warto zwrócić uwagę także na ceny, gdyż w Zoo-dragon.pl są one bardzo konkurencyjne, poza tym firma organizuje dużo promocji oraz zniżek, dzięki którym klient może zrobić zakupy, jednocześnie oszczędzając pieniądze. Zakupy w sieci to bez wątpienia bardzo wygodne i proste rozwiązanie, co więcej zazwyczaj w sklepach online wybór produktów jest dużo większy, niż w stacjonarnych sklepach zoologicznych.

Dane kontaktowe