Weterynaryjny

O sklepie

Weterynaryjny.pl to profesjonalny internetowy sklep zoologiczny posiadający szeroki wybór produktów dla zwierząt, ale też wyposażenia dla gabinetów weterynaryjnych. Charakteryzuje się tym, że zapatruje nie tylko właścicieli psów i kotów, ale również gołębi, drobiu, trzody chlewnej, bydła, koni i innych małych ssaków. Co najważniejsze wszystkie produkty dostępne w sklepie są z oficjalnej polskiej dystrybucji. To zdecydowanie wyróżnia sklep na rynku.

W kategorii dom i ogród znajdziemy produkty do zneutralizowania zwierzęcych zapachów, produkty do prania i środki niwelujące nieprzyjemne zapachy w ogrodzie. W ofercie sklepu Weterynaryjny.pl są też produkty do higieny i dezynfekcji, na przykład środek do dezynfekcji sprzętu i pomieszczeń do hodowli zwierząt.

Dla psów i kotów tradycyjnie możemy zaopatrzyć się w karmy takich producentów jak Calibra, Dolina Noteci czy Brit. W dalszej ofercie znajdziemy akcesoria dla zwierząt, produkty pielęgnacyjne, preparaty przeciwpasożytnicze różnego zastosowania i wiele innych. Dla gołębi można kupić tabletki wspomagające oddychanie i układ kostny. Dla bydła w sklepie Weterynaryjny.pl oferuje nam suplementy i witaminy oraz pasze zawierające składniki chroniące przed chorobami i pasożytami. Dla trzody chlewnej na przykład możemy kupić środki zapobiegające szerzeniu się kanibalizmu. Ciekawą pozycją w kategorii Uprawy są produkty wspomagające uprawy roślin, komposty i nawozy organiczne, dzięki którym poprawia się jakość i struktura gleby.

Sklep Weterynaryjny.pl zaopatruje również gabinety weterynaryjne w specjalistyczne, atestowane sprzęty medyczne oraz karmy weterynaryjne specjalnego przeznaczenia. Sprzęty medyczne posiadają wszystkie certyfikaty i są dokładnie sprawdzone i przetestowane.

Firma oferuje między innymi produkty do dezynfekcji i higieny, diagnostyki, igły i strzykawki, materiały ochronne, odzież ochronną i urządzenia. Specjaliści sklepu internetowego Weterynaryjny.pl służą pomocą w wyborze i dopasowaniu asortymentu do potrzeb klienta. Można się z nimi kontaktować telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Przy większych i bardziej skomplikowanych zamówieniach można negocjować warunki zakupów indywidualnie. Firma zapewnia, że jest w stanie wykonać również indywidualne zamówienia według potrzeb klienta.

Jak dokonać zakupów? Należy zarejestrować się na stronie i wybrać interesujące nas produkty. Wszystkie kategorie produktów i produkty są szczegółowo opisane na stronie, co jest wielkim plusem dla firmy. Płatności można dokonać bezpośrednio na konto sklepu, przelewem tradycyjnym, DotPay, Przelewy24 lub za pobraniem, przy odbiorze. Dostawa odbywa się za pomocą kuriera InPost, DHL lub Paczkomatem InPost.

Dane kontaktowe