O sklepie

Sklep zoologiczny Torro został założony w 2002 roku, po dziś dzień działa prężnie i stale się rozwija, dostarczając smaczne i zdrowe karmy dla psów, kotów, gryzoni, ptaków oraz rybek akwariowych. Asortyment sklepu jest dość szeroki, do oferty co jakiś czas są wprowadzane nowe produkty, dlatego bez wątpienia każdy miłośnik i hodowca zwierząt znajdzie to, czego szuka.

Niezależnie od rasy, wielkości oraz potrzeb zwierzęcia, Torro jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby naszego pupila. Firma współpracuje z renomowanymi, zaufanymi dostawcami, dzięki temu może zagwarantować najwyższej jakości asortyment od najlepszych marek. Wśród nich można wymienić między innymi Acana, Carnilove, Ontario, Royal Canin, Orijen, Animonda, Applaws, Bosch i nie tylko. Jak widać, oferta zawiera popularne, naturalne, zdrowe karmy, które zawierają wyłącznie starannie wyselekcjonowane składniki, w tym duże ilości mięsa. To posiłki pełnowartościowe, które są produkowane ze świeżych składników, głównie mięsa. Na próżno szukać w ich składzie wypełniaczy, wzmacniaczy smaku i konserwantów.

Oprócz tego e-torro.pl ma w ofercie także akcesoria, które są niezbędne do sprawowania opieki nad zwierzętami domowymi. Można wymienić tu, chociażby drapaki dla kotów, legowiska, kuwety, transportery, obroże, smycze, żwirki, czy zabawki. Sprzedawane są także preparaty pielęgnacyjne, środki na pasożyty i wiele innych. W ofercie sklepu można znaleźć wszystko, co jest niezbędne do tego, aby móc prawidłowo zadbać o swojego pupila.

W razie potrzeby personel sklepu może udzielić profesjonalnego wsparcia, udzielając porad i dając cenne wskazówki z zakresu żywienia poszczególnych zwierząt w tym gryzoni, małych ssaków i ptaków. Zamówienia są realizowane sprawnie, towar jest wysyłany jeszcze tego samego dnia po zaksięgowaniu wpłaty. Firma ma w zespole osoby, dla których praca jest pasją, to miłośnicy zwierząt, którzy chcą dla każdego czworonoga wszystkiego, co najlepsze i najzdrowsze.

Sklep e-torro.pl umożliwia szybkie i wygodne zakupy, które trafiają wprost pod Twoje drzwi. Wybór asortymentu jest dużo większy, niż w sklepach stacjonarnych, dlatego, nawet gdy zwierze ma specjalne wymagania i na ogół jest wybredne, to można mieć pewność, że uda nam się wybrać smaczną karmę i to w przystępnej cenie.

Dane kontaktowe