Sklepzoologic

O sklepie

Sklepzoologic.pl to sklep zoologiczny dedykowany wszystkim miłośnikom zwierząt, którzy szukają wysokiej jakości produktów takich jak karmy, środki do pielęgnacji i higieny oraz zabawki. Firma ma duże doświadczenie w branży, oferuje najwyższej jakości asortyment, który pochodzi od zaufanych, renomowanych producentów. Dobrze wyselekcjonowane produkty to gwarancja, że karmy i akcesoria będą w stanie spełnić oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów i ich pupili.

Chociaż suche karmy w formie smacznych chrupek nie powinny być traktowane, jako główny element diety, to są chętnie wybierane jako jej uzupełnienie. Oczywiście skład pożywienia ma ogromne znaczenie dla zdrowia i samopoczucia czworonogów, dlatego tak ważne jest to, aby decydować się wyłącznie na karmy najwyższej jakości. W  Sklepzoologic.pl dostępne są suche i mokre karmy z dużą zawartością mięsa takich producentów jak Brit, Applaws, Josera, Biomill, Nutram, Pro-Vet, Animonda i wiele innych. Można wybierać także spośród przekąsek, przysmaków, sklep ma też szeroki wybór akcesoriów, a także preparatów przeciw pasożytom, środków do higieny uszu i oczu zwierząt, preparatów witaminowych, suplementów diety. Do wyboru jest też szereg karm weterynaryjnych oraz hipoalergicznych dedykowanych psom i kotom cierpiącym na różne schorzenia. W kategorii przeznaczonej dla psów można znaleźć także akcesoria specjalistyczne tj. obroże antyszczekowe, obroże treningowe, niewidzialne ogrodzenia.

Sklepzoologic.pl dokłada wszelkich starań, aby zamówiony towar mógł trafić pod wskazany adres klienta w jak najkrótszym czasie. Firma gwarantuje szybkie i bezpieczne metody płatności, a także pomoc w wyborze pożywienia dla poszczególnych zwierząt. W ramach swoich usług zapewniają bezpłatne konsultacje z zakresu dietetyki psów i kotów, co znacznie ułatwia znalezienie odpowiedniej karmy.

Sklep internetowy Sklepzoologic.pl został stworzony z myślą o poprawie jakości życia i zdrowia zwierząt domowych takich jak koty i psy. Firma powstała z miłości do czworonogów, dlatego w jej ofercie można znaleźć to, co najlepsze. To odpowiedź na potrzeby właścicieli zwierząt. Dopasowując posiłek pupila do jego wieku, rasy, trybu życia oraz indywidualnych potrzeb, można mieć pewność, że zostanie z nami na długi czas. Dieta ma ogromny wpływ zarówno na nasze zdrowie i samopoczucie, tak samo to, co jedzą nasi czworonożni przyjaciele, ma wpływ na ich zdrowie. To, dlatego istotne jest to, aby wybierać produkty wysokiej jakości o wysokiej zawartości mięsa.

Dane kontaktowe