Sklep zoologiczny Apet

O sklepie

Sklep zoologiczny Sklep.apet.pl powstał w 2006 roku, jako odpowiedź na potrzeby klientów. Firma prowadzi obecnie dwa sklepy stacjonarne w Sosnowcu oraz Dąbrowie Górniczej, do tego dołączył sklep online, który gwarantuje szybkie i wygodne zakupy bez wychodzenia z domu. Oferta jest skierowana przede wszystkim do właścicieli psów, kotów, królików, gryzoni oraz ptaków. Całość została uzupełniona również o podstawowe akcesoria akwarystyczne dla miłośników ryb.

Sklep rozwija się bardzo szybko, dlatego oferta jest sukcesywnie poszerzana o nowe, starannie wyselekcjonowane produkty. Niektóre z nich są dostępne od ręki, inne na zamówienie. Apet jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym. Za cel firma obrała sobie podnoszenie poziomu obsługi klienta oraz dostarczanie najlepszych karm oraz artykułów zoologicznych w dobrych cenach. Wśród nich można znaleźć takie marki jak Almo Nature, Acana, Arion, Josera, Natural Code, Wiejska Zagroda, Purina, Animonda, Brit, Ziwi, Farmina Vet Life, Carnilove, Orijen, Protect, Bozita, Farmina N&D, GranataPet, Royal Canin, Sanabelle i nie tylko.

Ponadto w sklepie można kupić także skuteczne preparaty pielęgnacyjne oraz higieniczne dla zwierząt, środki na pasożyty, kleszcze, płyny do czyszczenia uszu, oczu. Dostępne są także suplementy diety, witaminy, przysmaki, żwirki, kuwety, legowiska dla psów i kotów, a także dział “Dom i Ogród”.

Karmy dla zwierząt dostępne w ofercie Apet są bogate w białko, posiadają składniki o odpowiedniej wartości biologicznej. Mają zrównoważoną ilość witamin i mikroelementów, przy czym trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że sucha karma nie może być podstawą w żywieniu psów i kotów. Dieta zawsze powinna być zrównoważona, warto mieć to na uwadze.

Sklep.apet.pl zapewnia bardzo wygodne i szybkie zakupy przez internet, które można zrobić bez wychodzenia z domu. Firma ma duże doświadczenie w branży, potrafi doradzić, pomóc w podjęciu dobrej decyzji zakupowej. Oferuje dogodne metody płatności, transakcje są bezpieczne i szybkie. Można też liczyć na ekspresową dostawę zamówienia, produkty dostępne w magazynie są wysyłane tego samego dnia roboczego. Każde zwierzę zasługuje na to, co najlepsze, warto zatroszczyć się zarówno o jego dietę, jak i inne potrzeby.

Dane kontaktowe