Leopardus

O sklepie

Sieć sklepów zoologicznych Leopardus, liczy sobie aż 19 sklepów stacjonarnych. Znajdują się w różnych miastach Polski, głównie zlokalizowane są w centrach lub pasażach handlowych. Priorytetem obsługi sklepów, według ich deklaracji, jest dobro zwierząt i zadowolenie ich opiekunów. Leopardus jak każdy miłośnik zwierząt udziela się charytatywnie, aktywnie współpracuje z organizacjami i fundacjami pomagającymi zwierzętom (Fundacja dla Zwierząt Animalia, Fundacja S.O.S. dla Zwierząt i inne). Prowadzone są zbiórki produktów i akcje adopcyjne. Poza tym firma Leopardus brała udział w akcji Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz w pomocy Szlachetnej Paczki.

Co wyróżnia markę? Zdecydowanie aplikacja, za pomocą której można sprawdzać promocje sklepowe, robić zakupy i zbierać punkty, oraz wymieniać te punkty na nagrody. Aplikacja jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Nie jest skomplikowana, a przede wszystkim darmowa. Dzięki pobranej aplikacji Leopardus bierzemy udział w programie lojalnościowym, gdzie oprócz punktów, możemy też zrealizować kupony rabatowe, dostępne tylko dla użytkowników aplikacji. Jeśli nie chcemy pobierać aplikacji na telefon, mamy też możliwość zostać subskrybentami newslettera.

Sieć sklepów zoologicznych Leopardus posiada również konta w social mediach, które warto śledzić, aby uzyskać porady specjalistów i również dowiedzieć się o nowościach. Sklep ma rozwinięte konto na Instagramie, na którym widać, w co angażuje się firma i w jakich akcjach bierze udział. Czasem organizowane są konkursy tematyczne, w których można wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę. Jednym z nich był konkurs fotograficzny pt.: “Chomicze życie niejedno ma oblicze”. O promocjach firmy i wyprzedażach dowiedzieć można się z comiesięcznych gazetek, które Leopardus wydaje jako element akcji reklamowej.

Jak skontaktować się z Leopardusem? Preferowany jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Każdy ze sklepów ma osobny numer telefonu. W celu uzyskania informacji o produktach lub na tematy związane z pielęgnacją czy żywienia zwierząt warto wejść na stronę internetową sklepu, w zakładkę “poradnik”. Znajdziemy tam wiele artykułów przydatnych dla właścicieli zwierzaków. Napisane są przez specjalistów w swojej dziedzinie, a dla dla nas są źródłem wartościowej wiedzy.

Jaki asortyment znajdziemy w sieci sklepów zoologicznych Leopardus? Sklepy oferują klientom szeroki zakres produktów dla różnych zwierząt. Znajdziemy tu asortyment związany ze zwierzętami domowymi, takimi jak psy i koty, ale też produkty dla ryb, płazów, gadów, ptaków, gryzoni i królików.

W razie pytań personel odpowie na wszystkie nurtujące klienta pytania. Pracownicy oferują szeroką wiedzę z zakresu zoologii, opieki nad zwierzętami, ich pielęgnacji i żywienia, którą cały czas pogłębiają w trakcie licznych szkoleń. Można także podpytać o konkretny produkt lub sprawy techniczne, na przykład odnośnie zainstalowania lub działania aplikacji sklepu.

Dane kontaktowe