Keko

O sklepie

Sklep zoologiczny Keko.pl został stworzony z myślą o potrzebach i wymaganiach zwierząt domowych takich jak koty, psy, ptaki, rybki akwariowe i nie tylko. Oferta sklepu jest szeroka, dostarcza on wysokiej jakości karmy suche oraz mokre, które stanowią pełnowartościowy posiłek dla czworonogów. Dostępne są także witaminy, przysmaki, preparaty na pchły, kleszcze, szampony, odżywki, środki do pielęgnacji uszu, a także ogromny wybór akcesoriów oraz zabawek.

Bez względu na wiek, rasę i tryb życia zwierzęcia w ofercie Keko.pl, można znaleźć dokładnie to, czego się szuka. Skąd ta pewność? Bo sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony, posiada karmy dla juniorów, zwierząt w wieku dorosłym oraz seniorów. Można wybierać spośród pożywienia dedykowanego poszczególnym rasom psów i kotów, co znacznie ułatwia ustalenie diety zwierzęcia. W sprzedaży są także specjalistyczne karmy weterynaryjne, przeznaczone dla pupili cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości oraz choroby. W razie potrzeby firma zawsze służy dobrą radą, posiada bardzo dobrze zorientowanych pracowników, którzy są w stanie profesjonalne doradzić w zakresie doboru karm, preparatów pielęgnacyjnych oraz akcesoriów. Obsługa sklepu jest kompleksowa, co więcej zamówienia są realizowane błyskawicznie, co dodatkowo podnosi jej poziom.

Firma Keko.pl dokłada wszelkich starań, aby móc zaspokoić nie tylko podstawowe, ale także te wyjątkowe, indywidualne potrzeby każdego zwierzęcia bez wyjątku. Sklep internetowy funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu, ma duże doświadczenie w branży i mimo sporej konkurencji działa z powodzeniem. Powstał z miłości do zwierząt, co wyjaśnia duże zaangażowanie pracowników, ogromny wybór asortymentu oraz wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Warto zajrzeć również na bloga Keko, który jest bazą wiedzy w zakresie żywienia, pielęgnacji oraz potrzeb poszczególnych pupili. Dzięki temu można w bardziej świadomy sposób zaopiekować się swoim zwierzęciem oraz dopasować dietę do jego potrzeb.

Chociaż w ofercie Keko przodują produkty przeznaczone dla psów i kotów, firm przygotowała także swoją ofertę z myślą o mniejszych zwierzętach. To, dlatego wśród jej asortymentu można znaleźć również trociny, siano, ściółki i maty, kolby, ciastka, dropsy, a także klatki dla gryzoni, poidła, karmniki. Do dyspozycji klienta jest też cały dział poświęcony akwarystyce, gdzie można kupić pokarm dla ryb, akwaria, szafki, całe zestawy, preparaty do wody, nawozy do roślin, a także dekoracje do akwarium. Z kolei w kategorii “oczka wodne i stawy” znajdziemy pokarm dla ryb dennych, przebywających w oczkach wodnych, akcesoria napowietrzające i filtry.

Sklep internetowy Keko.pl to miejsce, w którym można zrobić kompleksowe zakupy w dobrej cenie.

Dane kontaktowe