Karusek

O sklepie

Internetowy sklep zoologiczny Karusek powstał w 1989 roku w Krakowie. Początkowo był małym, osiedlowym sklepem stacjonarnym z artykułami dla zwierząt. Przez lata firma się rozwijała i w roku 2000 właściciele postanowili rozszerzyć działalność, zakładając sklep internetowy. Dziś oprócz sklepu online oraz stacjonarnego w Krakowie, działa hurtownia groomerska oraz salon groomerski dla psów i kotów. Firma cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów w Krakowie, jak i w innych zakątkach kraju.

Wśród szerokiego asortymentu sklepu można znaleźć produkty takich marek jak Acana, Orijen, Brit Care, Brit Premium, Happy Dog, Empire, Dolina Noteci, Trixie, Woolf i nie tylko. Dostępne są wysokiej jakości karmy suche oraz mokre, zabawki, preparaty pielęgnacyjne, legowiska, ubranka dla zwierząt, przekąski i smaczki i nie tylko. W Karusek.com.pl w sprzedaży są też karmy i akcesoria przeznaczone dla gryzoni, ptaków oraz rybek akwariowych. Asortyment sklepu online jest dostępny także stacjonarnie.

Czym wyróżnia się sklep internetowy Karusek?

Mimo dość dużej konkurencji na rynku, firma cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów i jest jednym z najdłużej działających sklepów online w tej branży. Jest bardzo funkcjonalny, prosty w obsłudze, firma oferuje bezpieczne transakcje płatnicze, a także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru pożywienia dla zwierząt. Sklep Karusek bez wątpienia wyróżnia wysoki poziom obsługi klienta, który zawsze może liczyć na wsparcie oraz szybką wysyłkę towaru. Firma podkreśla, że są pasjonatami zwierząt, dlatego w ich asortymencie klient znajdzie wyłącznie to, co sami wybraliby dla swoich pupili. Wszystkie produkty pochodzą z pewnych, sprawdzonych źródeł. To świeże, smaczne karmy o wysokiej zawartości mięsa, ciekawe, interaktywne zabawki pomagające w rozwoju zwierzęcia, a także szeroki wybór środków pielęgnacyjnych przeznaczonych do dbania o sierść, zęby oraz pazury.

Sklep sukcesywnie poszerza ofertę, dlatego wśród ich asortymentu znane, cenione marki, jednocześnie dba o to, aby poszczególne produkty miały jak najbardziej konkurencyjną, przystępną cenę. Internetowy sklep zoologiczny Karusek ma bardzo duże doświadczenie w branży, firma działa w sposób przemyślany, dba o klienta oraz co ważniejsze o ich czworonożnych przyjaciół, którzy zasługują na wszystko, co najlepsze.

Dane kontaktowe