Hipcio

O sklepie

Internetowy sklep zoologiczny Hipcio zdecydowanie wyróżnia się na tle innych sklepów zoologicznych. Czemu jest tak wyjątkowy? Mianowicie dlatego, że posiada asortyment skierowany wyłącznie dla małych ssaków. Zgodnie z ich reklamą, znajdziemy tu wszystko dla małych ssaków. Jest to zgodne z prawdą, ponieważ wśród asortymentu sklepu znajdziemy karmy, przysmaki, siano i zioła, podłoża i kuwety, domki i różne inne potrzebne akcesoria, wyłącznie na małych pupili.

Karmy, które znajdziemy w ofercie to produkty znanych producentów, takich jak Brit, Herbal Pets, Nestor czy Zuzala. O jakich małych przyjaciół dba sklep? Hipcio dba przede wszystkim o świnki morskie, szczury, myszy, szynszyle, chomiki, lemingi stepowe, myszochomiki i tym podobne.

W razie pytań technicznych lub odnośnie asortymentu personel sklepu zachęca do kontaktu formą mailową bądź telefoniczną,lub przez Fanpage FB.

Dla stałych klientów sklepu, Hipcio oferuje program lojalnościowy. Dostępne są również okresowe promocje dla wszystkich klientów, oraz kody rabatowe za wysokie, jednorazowe zakupy. Często organizowane są również konkursy, dzięki którym można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody.

Na stronie internetowej sklepu Hipcio można skorzystać z poradnika, w którym opisywane są szczegółowe składniki lub zioła oraz ich zastosowanie. Ułatwia to znacznie hodowlę tych małych stworzeń, ich żywienie, stosowanie w pełni zbilansowanej diety dostosowanej do potrzeb.

Właściciele sklepu zoologicznego Hipcio posiadają swoje prywatne małe ZOO, do którego należą małe gryzonie. Dzięki temu mamy pewność, że zakupy w sklepie są ze sprawdzonego źródła a wybór produktów poparty doświadczeniem. Właściciele sklepu mają bowiem szerokie doświadczenie w hodowli tych małych stworzeń. Hipcio jest zaangażowany w pomoc fundacjom i stowarzyszeniom pomagającym małym zwierzętom. Wspiera między innymi SPK, Fundację Królewską i Fundację Viva. Ty również, jako klient możesz wesprzeć fundację. Wystarczy, że podczas zakupów, w sposobie dostawy zaznaczysz “przesyłka do SPK”, lub wybierzesz inną wskazaną fundację, która pomaga gryzoniom.

Jakie formy płatności i dostawy obowiązują w Hipciu? Płatności można dokonać przelewem lub zapłacić gotówką kurierowi przy odbiorze. Zamówienie zostanie dostarczone za pomocą firmy kurierskiej DPD lub do Paczkomatu InPost.

Dane kontaktowe