Fera

O sklepie

Fera to firma zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości karm oraz akcesoriów przeznaczonych dla zwierząt. W ofercie sklepu internetowego Fera można wybierać spośród 13 000 produktów, które są pogrupowane według poszczególnych kategorii tj. koty, psy, małe ssaki, ptaki, ryby, gady i płazy. Firma ma ogromny wybór pożywienia dla zwierząt, dzięki temu nawet w przypadku posiadania bardzo wybrednego pupila, na pewno uda nam się wybrać karmę, która przypadnie mu do gustu.

Fera dokłada wszelkich starań, aby móc zaspokoić wszystkie potrzeby najpopularniejszych zwierząt hodowanych w domach. Firma jest obecna na rynku od wielu lat, ma dobre opinie wśród klientów. Według porównywarki Ceneo.pl to sklep numer jeden w roku 2020. Zamówienia są przez nich realizowane sprawnie, dokładają starań, aby towar dotarł do odbiorcy w możliwie jak najkrótszym czasie. Wysoka jakość obsługi klienta, a także duży wybór karm, przysmaków, preparatów pielęgnacyjnych, akcesoriów, zabawek, sprawia, że jest to miejsce idealne na zakupy dla każdego miłośnika zwierząt.

Szeroki wybór karm dla psa i kota

Psy i koty to jedne z najpopularniejszych zwierząt domowych, nic dziwnego, że w sklepie Fera wybór pożywienia dla tych czworonogów jest największy. Wśród wielu propozycji można znaleźć  popularne, niedrogie karmy suche i mokre, opracowane z uwzględnieniem rasy, wieku oraz trybu życia zwierząt. Dostępne są również najwyższej jakości karmy premium oraz super premium, które nie posiadają zbóż, barwników, aromatów, wzmacniaczy smaków, zawierają za to dużo białka zwierzęcego. Dobrze zbilansowana dieta, bogata w świeże mięso to podstawa jadłospisu zarówno psów, jak i kotów. To, dlatego tak ważne jest to, aby zwracać uwagę na skład karm, które podajemy swoim zwierzętom. W ofercie sklepu internetowego Fera można wybierać spośród bardzo dobrych, pełnowartościowych posiłków, które dostarczają czworonogom niezbędnych składników odżywczych, witamin oraz kwasów tłuszczowych. Oprócz mięsa dobra karma powinna zawierać również warzywa i owoce, a także oleje, na przykład olej z łososia.

Firma Fera starannie selekcjonuje produkty, które trafiają do jej oferty, tak więc można mieć pewność co do ich jakości. Wszystkie karmy i akcesoria pochodzą z polskiej dystrybucji, co oznacza, że trafiają do magazynu bezpośrednio z fabryki. W przypadku produktów spożywczych takich jak suche i mokre karmy dla zwierząt ma to duże znaczenie, dzięki temu można zakładać, że towar jest świeży.

Firma wysyła zakupiony i opłacony towar w ciągu 24 godzin, oferują wysoką, profesjonalną jakość obsługi. Wszystkie zamówienia powyżej 95 złotych są dostarczane do klienta bezpłatnie. W tym wypadku większe zakupy, to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Firma Fera ma duże doświadczenie w branży, ich pracownicy bardzo dobrze znają asortyment, dlatego też potrafią profesjonalnie doradzić. Poza tym w przypadku wątpliwości w zakresie doboru pożywienia dla swojego pupila można porozmawiać z weterynarzem na czacie.

Dane kontaktowe