E-zoologia.com

O sklepie

Sklep internetowy E-zoologia.com jest prowadzony przez firmę Champion, która powstała w 2009 roku. Początkowo była to działalność jednoosobowa, jednak wraz z rozwojem firmy oferta została wzbogacona o produkty własnej produkcji. Dziś przedsiębiorstwo stale się rozwija i cieszy powodzeniem oraz dobrymi opiniami wśród klientów. Chociaż firma nie jest duża, ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Do głównych obszarów jej działań należy produkcja karm oraz legowisk dla zwierząt, która odbywa się na terenie Polski. Champion współpracuje z polskimi rolnikami oraz kontrahentami, co z perspektywy klienta jest dość istotne, gdyż wiele osób chce obecnie wspierać krajową gospodarkę.

Wśród asortymentu sklepu internetowego E-zoologia.com można znaleźć między innymi szeroki wybór suchych i mokrych karm dla kotów oraz psów, zarówno producenta Champion, jak i innych cenionych marek typu DIBAQ, Purina czy Royal Canin. W ofercie znajdują się produkty dostępne na każdą kieszeń, począwszy od karm economy, po żywność premium, dzięki temu niezależnie od budżetu, każdy klient będzie w stanie wybrać karmę dla swojego pupila. E-zoologia.com to jeden z nielicznych sklepów internetowych oferujących własne pożywienie dla zwierząt. Karmy Champion to produkty naturalne, wykonane ze starannie wyselekcjonowanych składników, wśród nich znajdziemy pożywienie suche, przysmaki w formie parzonej kiełbasy dostępne w różnych wariantach smakowych, a także pełnoporcjowe mieszanki dla królików, świnek morskich, szynszyli, papug. Produktem godnym uwagi są także naturalne cukierki owocowo-warzywne dla gryzoni, czy naturalne gryzaki przeznaczone dla psów.

Oprócz produktów żywieniowych w E-zoologia.com można kupić również domki, legowiska, zabawki, drapaki, smycze, obroże, środki na pasożyty, kuwety, transportery, kojce, budy i wiele innych. Zamówienia są realizowane sprawnie, firma ma wysokiej jakości obsługę klienta, dzięki temu można liczyć na profesjonalne doradztwo, a także wsparcie. Transakcje płatnicze są bezpieczne, sklep umożliwia różne opcje dostawy towaru, a także szybkie i bezproblemowe zwroty. Poza tym gwarantujemy niskie, konkurencyjne ceny, co również ma duże znaczenie, szczególnie w przypadku większych zakupów.

Dane kontaktowe