E-Pazur

O sklepie

Sklep zoologiczny E-pazur.com oferuje duży wybór artykułów dla psów, kotów, ptaków, małych zwierząt typu chomiki, świnki morskie, króliki. Dostępny jest też dział z akwarystyką oraz akcesoriami przeznaczonymi do terrarium. Firma ma siedzibę w Białymstoku, posiada duże doświadczenie w branży, co więcej zamówiony towar dowozi na terenie miasta do klientów za darmo. Mieszkańcy Białegostoku bardzo dobrze znają markę E-Pazur.pl i trudno się temu dziwić. Firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy doceniają jej starania.

W ofercie sklepu E-pazur.com jest dostępnych ponad 7000 różnych produktów dedykowanych zwierzętom. Wszystkie podzielone są na kategorie, co jest wygodne, gdyż znalezienie odpowiedniego produktu przebiega szybko i sprawnie. Strona internetowa sklepu jest niezwykle intuicyjna, przejrzysta, firma oferuje bezpieczne, szybkie metody płatności, a także ekspresową wysyłkę, co w dzisiejszych czasach jest szalenie ważne. Każdy produkt jest dobrany starannie, aby móc zaspokoić potrzeby, wymagania, ale również upodobania pupili. W asortymencie E-pazur.com można znaleźć karmę, nawet dla bardzo wymagających, wybrednych czworonogów. Sklep dostarcza karmy zarówno znanych, jak i niszowych marek tj. Purina, Royal Canin, Acana, Brit, Carnilove. To zbilansowane, pełnowartościowe posiłki w formie smacznych, suchych kulek. Oczywiście oprócz tego w sprzedaży są także karmy mokre, a także przekąski, preparaty witaminowe, probiotyki, środki pielęgnacyjne do zębów, uszu, oczu oraz pazurów.

Bardzo ważną kwestią są oczywiście również ceny. Właściciele czworonogów mogą wybierać spośród karm economy oraz premium w zależności od zasobności portfela. Trzeba jednak podkreślić, że nie zawsze najdroższe karmy będą najlepsze, dlatego powinno się brać pod uwagę przede wszystkim ich skład. E-pazur.com w ramach swojej działalności oferuje także profesjonalne doradztwo, w ten sposób można uzyskać wsparcie, cenne porady dotyczące prawidłowego żywienia kotów, psów oraz mniejszych zwierząt domowych. Ze względu na to, że zbilansowana dieta jest niesamowicie ważna dla zdrowia i samopoczucia każdego z nas, także dla naszych czworonożnych przyjaciół, należy zwrócić szczególną uwagę na sposób żywienia pupila. Warto zajrzeć na bloga E-pazur.com, gdzie dostępne są ciekawe artykuły oraz porady, dostępne są też informacje o aktualnych promocjach i nowościach. E-pazur.com to szeroki wybór karm, akcesoriów oraz zabawek, firma powstała z pasji oraz miłości do zwierząt.

Dane kontaktowe