Dora-Zoo

O sklepie

Sklep zoologiczny Dora to miejsce w sieci, gdzie można kupić artykuły dla zwierząt w dobrych cenach. W asortymencie Dora jest dostępnych obecnie 7500 produktów, w tym karmy wilgotne i suche dla psa i kota, żwirki, środki do higieny oczu i uszu, akcesoria, drapaki, zabawki, przysmaki, preparaty do jamy ustnej i wiele innych. Firma dostarcza również akcesoria i pożywienie dla gryzoni, między innymi królików, chomików, świnek morskich, szynszyli, koszatniczek, myszoskoczków. W dziale poświęconym ptakom znajdziemy natomiast kolby i karmy, dostępne są też pokarmy dla rybek akwariowych.

Sklep internetowy Dora-zoo.pl dba o dobro oraz poprawę jakości życia zwierząt domowych. Firma jest obecna na rynku od wielu lat i składa się z pasjonatów oraz miłośników zwierząt, którzy dokładają wszelkich starań, aby móc zaoferować pupilom pożywienie najwyższej jakości, ale jednocześnie w przystępnych cenach. Sklep proponujemy szeroki wybór karm, które są skrupulatnie wyselekcjonowane, dobrane z myślą o spełnieniu wszystkich potrzeb i wymagań żywieniowych czworonogów. Wśród nich dostępne są między innymi karmy Acana, Dolina Noteci, Taste of the Wild, Applaws, Arion, Bosch, Brit, Orijen, Arkwrights, Versele-Laga, Royal Canin, Carnilove,  Gilpa i wiele, wiele innych. W ofercie sklep posiada również specjalistyczne karmy dla zwierząt o specjalnych wymaganiach.

Dora to bardzo dobrze zaopatrzony sklep internetowy, który jest w stanie zadowolić, nawet bardzo wybrednych czworonożnych przyjaciół. Firma posiada specjalny magazyn, który umożliwia bezpieczne przechowywanie karm, dzięki temu nie tracą świeżości. Decydując się na współpracę z Dora-zoo.pl można mieć pewność, że zamówienie zostanie zrealizowane profesjonalnie i na czas. Firma przykłada bowiem bardzo dużą wagę do poziomu obsługi klienta oraz szybkości realizacji zamówień. Zaletą jest także możliwość wyboru różnych metod płatności, co znacznie przyśpiesza proces zakupowy. Sklep jest nowoczesny, strona internetowa jest przejrzysta, wygodna w użytkowaniu, a więc intuicyjna. Poszczególne produkty są pogrupowane w kategorie, co znacznie ułatwia odnalezienie odpowiedniego asortymentu.

Ideą przyświecającą działalności sklepowi Dora-zoo.pl jest dostarczaniem zwierzętom domowym wszystkiego, co najlepsze, aby mogły prawidłowo się rozwijać, zaspokajać swoje instynkty oraz być w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Stale poszerzają asortyment, aby każdy opiekun zwierzaka znalazł odpowiednie pożywienie i akcesoria, bez względu na rasę, wiek oraz indywidualne potrzeby swojego pupila. Karmy są dostępne w różnych wariantach smakowych oraz pojemnościach, można wybierać zarówno spośród produktów ekonomicznych, jak i posiłków premium, tak więc można zrobić zakupy na każdą kieszeń.

Dane kontaktowe