O sklepie

Sklep internetowy Cziko.com.pl oferuje arytkuły zoologiczne w bardzo przystępnych cenach. Firma powstała z miłości do zwierząt, skupia się na dostarczaniu najlepiej wyselekcjonowanych, smacznych i zdrowych karm, a także wielu akcesoriów, dzięki którym opieka nad pupilem jest łatwiejsza. Sklep jest obecny na rynku od dłuższej czasu, to zespół bardzo wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy dobrze rozumieją i znają potrzeby poszczególnych zwierząt domowych. Dzięki temu Cziko.com.pl może zaoferować to, co najlepsze.

Co można znaleźć w asortymencie sklepu? Firma skupia się przede wszystkim na dostarczaniu mokrych i suchych karm dla najpopularniejszych zwierząt hodowanych w domach tj. kotów i psów. Sklep proponuje szeroki wybór pełnowartościowych mieszanek od cenionych, zaufanych marek typu Acana, Bozita, Carnilove, Fitmin, Arion, Versele Laga, Wiejska Zagroda, Royal Canin, Josera, Taste of The Wild itp. Ogromny wybór asortymentu umożliwia dobranie karmy zależnie od potrzeb i indywidualnych preferencji pupila. Pożywienie powinno być bowiem dostosowane do rasy, wieku, a także wielkość czworonoga. Dostępne są też specjalistyczne karmy weterynaryjne,  dedykowane zwierzętom o specjalnych wymaganiach ze względu na różnego rodzaju dolegliwości, schorzenia i alergie. Takie posiłki będą w stanie zapewnić naszym przyjaciołom zdrowie i dobre samopoczucie przez bardzo długi czas.

Oprócz karm dla kotów i psów, w sklepie Dora można kupić także preparaty pielęgnacyjne, środki do utrzymania higieny zwierzęcia, a także akcesoria i zabawki. Jest też dział poświęcony małych zwierzętom domowych tj. królikom, szczurkom, kawiom domowym, szynszylom, koszatniczkom. Tam z kolei można wybierać pośród takich produktów jak podłoża, karmy, przysmaki, akcesoria oraz środki pielęgnacyjne.

Firma Dora ma duże doświadczenie w branży, posiada szeroką wiedzę, którą bardzo chętnie się dzieli, pracownicy obsługi klienta mogą profesjonalne doradzić w kwestii doboru karm oraz akcesoriów. Cziko.com.pl ma w ofercie dużo nowości z rynku zoologicznego, zawsze jest na bieżąco i sukcesywnie powiększa asortyment. Warto zwrócić uwagę również na zaskakująco niskie, przystępne ceny.  Sklep ma tysiące produktów na każdą kieszeń, zakupy są wygodne, zamówienia realizowane w możliwie jak najkrótszym czasie. Firma prócz sklepu internetowego prowadzi także bloga, gdzie dzieli się wiedzą dotyczącą pielęgnacji i opieki nad zwierzętami domowymi.

Dane kontaktowe