Aquael Zoo

O sklepie

Aquael Zoo to sieć sklepów zoologicznych. Jej początki sięgają roku 2009, obecnie firma ma 31 sklepów stacjonarnych, a także sklep internetowy, w którym można znaleźć szeroki wybór asortymentu przeznaczonego dla zwierząt domowych. Oferta Aquael Zoo liczy ponad 20 000 starannie wyselekcjonowanych produktów pochodzących od renomowanych producentów polskich oraz zagranicznych. Wśród nich dostępne są karmy suche i mokre, przysmaki, a także akcesoria i preparaty pielęgnacyjne oraz higieniczne.

Na wirtualnych sklepowych półkach znajdziemy starannie wyselekcjonowane karmy dla kotów i psów o wyszukanych kombinacjach smakowych takich marek jak Brit, Trainer, Royal Canin, Ziwi Peak, Primordial, Animonda, Argos, Beaphar, Almo Nature itp. Dużo interesujących propozycji znajdą także opiekunowie gryzoni, właściciele akwariów, hodowcy ptaków oraz miłośnicy egzotycznych zwierząt zamieszkujących terraria, na przykład pająków, żółwi, węży oraz innych gatunków gadów i płazów.

Sklepy stacjonarne Aquael Zoo można znaleźć we wszystkich większych miastach w Polsce, są zlokalizowane na terenie Galerii Handlowych. Sklep internetowy jest jednak bardziej wygodny, jeżeli zależy nam na zrobieniu zakupów bez względu na porę dnia czy nocy. Zakupy w sieci są szybkie, firma gwarantuje ekspresową dostawę, a także możliwość profesjonalnego doradztwa. W ramach swojej działalności Aquael Zoo zapewnia konsultacje w celu dopasowania karmy do potrzeby zwierzęcia. W ten sposób można zaoszczędzić czas, ale jednocześnie zyskać wiedzę i zatroszczyć się o czworonoga w kompleksowy sposób. Dieta jest bardzo ważnym elementem nie tylko w naszym życiu, ale także w życiu naszych zwierząt, to dlatego zbilansowane produkty żywnościowe są niezbędne, aby pupil był zdrowy i pełen energii.

Aquael Zoo to jedna z największych sieci zoologicznych w Polsce. Ma ogromny asortyment, dlatego każdy bez względu na budżet oraz potrzeby i wymagania swojego pupila, z pewnością znajdzie dokładnie to, czego szuka. Ceny nie są wygórowane, firma dokłada starań, aby oferta była konkurencyjna. Dostępne są różne metody płatności, towar jest wysyłany najszybciej, jak jest to możliwe. Marka cieszy się uznaniem wśród miłośników zwierząt, zakupy w Aquael Zoo są szybkie i przyjemne.

Dane kontaktowe