Animalia

O sklepie

Internetowy sklep zoologiczny Animalia.pl zapewnia szeroki wybór artykułów przeznaczonych dla zwierząt. Wśród nich można znaleźć smaczne i zdrowe karmy, przekąski, smakołyki, preparaty pielęgnacyjne, zabawki oraz akcesoria niezbędne do opieki nad wybranym zwierzęciem. Jest to miejsce przyjazne wszystkim czworonogom i ich opiekunom. Hodowcy zwierząt domowych obecnie są bardziej świadomi, dlatego też przywiązują większą wagę do jakości pożywienia oraz innych potrzeb niezbędnych do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania czworonoga. Firma Animalia dokłada wszelkich starań, aby móc zadowolić, nawet bardzo wymagających klientów. Sklep jest dobrze zaopatrzony, firma ma duże doświadczenie, współpracuje wyłącznie z najlepszymi, cenionymi producentami, do których ma zaufanie. To, dlatego w ofercie Animaila dostępne są wyłącznie wyselekcjonowane karmy suche i mokre, a także przekąski i środki do pielęgnacji sierści, uszu oraz zębów czworonogów. Właściciele psów znajdą w niej karmy mokre, suche, przysmaki, suszone przysmaki, karmy specjalistyczne, witaminy, odżywki, pasty, a także akcesoria tj. obroże, szelki, smycze, legowiska, ubranka, czy miski. Z kolei dla miłośników kotów mają drapaki, kuwety, szelki, kosmetyki, zabawki interaktywne, transportery, a także odżywki, pasty, preparaty dentystyczne, na stres, pchły i kleszcze. W sklepie można znaleźć też pożywienie dla większych zwierząt tj. pasze dla koni.

Towar jest dostarczany w możliwie jak najkrótszym czasie, firma dokłada starań, aby transakcje były szybkie i bezpieczne. Jeżeli klient ma problem z doborem asortymentu, obsługa klienta sklepu może fachowo doradzić, gdyż bardzo dobrze zna produkty dostępne w ofercie.

Najważniejsza jest dobra jakość karm oraz preparatów pielęgnacyjnych, sklep Animalia zapewnia taki asortyment. Kupując przez internet, można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale także czas, gdyż wszystko, czego potrzebujemy, znajduje się w jednym miejscu. Poza tym zakupy online są bardzo wygodne i szybkie, zamówiony towar trafia wprost pod nasze drzwi i to w ciągu 24h. Animalia dość często organizuje promocje oraz zniżki na poszczególny asortyment, co umożliwia jeszcze większą oszczędność. W Animalia.pl znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do hodowania poszczególnych zwierząt domowych, zarówno kotów, psów, gryzoni, a także ptaków, płazów, gadów oraz większych zwierząt takich jak konie. Sklep ma konkurencyjne, przystępne ceny, jakość obsługi klienta jest na najwyższym poziomie, to sprawia, że jest to miejsce idealne na zakupy dla właścicieli czworonogów.

Dane kontaktowe