Tanie karmy dla psa

Poniżej znajduje się ranking najtańszych karm dla psów. Należy zaznaczyć, że w tym przypadku niska cena nie oznacza słabej jakości karmy. Ocenialiśmy je pod względem ceny, lecz wszystkie karmy które nie spełniły standardów jakościowych zostały pominięte w rankingu – mimo konkurencyjnej ceny. Dlatego kupując karmę z poniższego rankingu możesz być pewien, że jest ona jedna z najlepszych w swoim segmencie. Lista dobrych oraz tanich karm dla psa poniżej.

Pozycja Karma Kup Teraz
1 BOSCH ADULT DRÓB I PROSO Sprawdź cenę
2 HAPPY DOG SUPREME MINI SENIOR Sprawdź cenę
3 BRIT PREMIUM LAMB & RICE Sprawdź cenę
4 HAPPY DOG NATURCROQ WELPEN Sprawdź cenę
5 HAPPY NATURCROQ JAGNIĘCINA Z RYŻEM Sprawdź cenę

Ranking najtańszych karm dla psa

BOSCH ADULT DRÓB I PROSO – to świetnej jakości tania karma dla psa o normalnej aktywności. Jest to produkt pełnowartościowy, który każdego dnia dostarcza niezbędnej dawki witamin i minerałów. Starannie wyselekcjonowane składniki są w pełni bezpieczne dla naszego pupila. Znajdziemy tutaj świeże mięso, warzywa, czy też zboże.

HAPPY DOG SUPREME MINI SENIOR – to znakomita propozycja dla tych, którzy zastanawiają się czym karmin buldoga francuskiego. Jest to produkt wysokiej jakości, który dedykowany jest czworonożnym seniorom małych ras. Zawiera on aż pięć źródeł białka zwierzęcego. Jest to jedzenie dobrze przyswajalne.

BRIT PREMIUM LAMB & RICE – sucha karma z jagnięciną i ryżem zadowoli nawet najbardziej wybredne psy. Jest to produkt niedrogi, a zarazem wysokojakościowy. Znajdziemy tutaj wyłącznie certyfikowane składniki. Chronią one narządy wewnętrzne, a także ułatwiają trawienie. Jest to produkt odpowiedni dla wrażliwych psów.

HAPPY DOG NATURCROQ WELPEN – to dobra tania karma dla psa od 4 tygodnia do 6 miesiąca życia. Dzięki niej szczeniak będzie mógł prawidłowo się rozwijać. W składzie znajdziemy aż 76% białka zwierzęcego, a także zioła pozytywnie wpływające na procesy trawienne.

HAPPY NATURCROQ JAGNIĘCINA Z RYŻEM – to najlepszy przykład na to, że tanie karmy dla psów mogą być pełnowartościowe. Jest to produkt bez sztucznych barwników, czy też popularnych alergenów. Nie stanowi on żadnego zagrożenia dla zdrowia. Jedzenie tej marki polecane jest nawet przez weterynarzy. Wspiera ono prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych.