Smilla

Marka Smilla zajmuje się produkcją karm dla kotów. Wszystkie produkty tworzone są we współpracy z najlepszymi ekspertami, dzięki czemu można mieć pewność, że charakteryzują się one wysoką jakością. Karmy tego producenta wyróżniają się brakiem sztucznych składników, substancji modyfikowanych genetycznie oraz GMO. Dodatkowo te karmy dla kotów są dopasowane do ich potrzeb w zależności od różnych etapów życia zwierzaka.

Karma Smilla dla kotów – czy warto ją kupić?

Składniki są starannie i proporcjonalnie zrównoważone, dzięki czemu kot otrzymuje wszystko, czego potrzebuje. Omawiany producent karm zadbał również o ich wysoką przyswajalność. Ich atutem jest także znakomity smak, któremu nie oprze się żaden niejadek. Szukając dobrej i sprawdzonej karmy, warto wybrać właśnie produkt od Smilla. Potwierdzają to liczne pozytywne komentarze oraz oceny wystawiane przez właścicieli czworonogów. Jeśli chcesz właściwie zadbać o zdrowie swojego kota, to zdecyduj się na zakup karmy Smilla.

Jakie są rodzaje karm dla kotów od marki Smilla?

Marka Smilla produkuje wiele rodzajów kociej karmy. Różnią się one składnikami, ponieważ są dostosowywane do konkretnych potrzeb zwierzaka. Do wyboru są karmy suche, jak i mokre. Wyróżnia się następujące rodzaje tego produktu:

  • karmy Smilla dedykowane dla kociąt,
  • karmy Smilla przeznaczone dla dorosłych kotów,
  • karmy Smila na specjalne potrzeby, czyli na przykład dla kotów po kastracji, dla kotów z zaburzeniami pokarmowymi, dla kotów alergików, dla kotów z chroniczną niewydolnością nerek, dla dorosłych kotów z nietolerancjami pokarmowymi, dla kotów z problemami ze świądem lub wypadaniem sierści, dla dorosłych kotów z cukrzycą i wiele innych.

Omawiany producent karm zadbał o szeroki wybór swojego asortymentu. Z pewnością każdy właściciel pięknego kota, znajdzie dla niego odpowiednią karmę.

Jakim składem wyróżniają się karmy dla kotów marki Smilla?

Karmy dla kotów od Smilla charakteryzują się świetnie skomponowanymi składnikami. Każdy produkt zawiera wszystkie najpotrzebniejsze elementy, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania kota. Oczywiście składy karm różnią się w zależności od ich rodzajów. Wiadomo, że na przykład przy chorobie takiej jak cukrzyca, karma nie będzie zawierała cukru, a w przypadku kota alergika – produkt będzie pozbawiony zbóż, które mogą uczulać i wywoływać reakcje alergiczne. To, co należy wyróżnić w składzie karm Smilla, to z pewnością dobór samych najlepszych naturalnych składników o najwyżej jakości. Wszystkie produkty są odpowiednio zbilansowane pod względem ilości wartościowych składników odżywczych, takich jak białko, tłuszcze i węglowodany. Na uwagę zasługuje również to, że w produktach marki Smilla nie są używane barwniki, konserwanty czy też spulchniacze. Co więcej, są one wysokoprzyswajalne i lekkostrawne. Nie brakuje w nich także niezbędnych witamin (na przykład A i E) oraz minerałów (wapń, fosfor, potas czy też magnez). Wszystko to sprawia, że karmy Smilla są dobrymi produktami godnymi polecenia.

Oceń producenta
1/5 - (1 vote)