Karmy Happy Cat - Karmy dla kota marki Happy Cat

happy cat logo

Happy Cat – najwyższej jakości karmy dla zwierząt

Każdy opiekun kota chce dostarczać swojemu zwierzakowi najlepszego pożywienia. Produkty od Happy Cat są doskonałą propozycją dla każdej rasy kota. Ten producent karm odznacza się samymi pozytywnymi ocenami, a jego produkty charakteryzują się bogatym składem.

Dlaczego warto kupić karmę Happy Cat?

Widziałeś reklamę karmy Happy Cat i zastanawiasz się, czy warto ją kupić? Musisz wiedzieć, że jest to karma polecana przez hodowców. Produkowana jest w Bawarii. Happy Cat to rodzinna firma, która zajmuje się produkowaniem karm o najwyższej jakości. Obecnie jej działalność kontynuuje już trzecie pokolenie rodziny. Można tutaj spokojnie stwierdzić, że firmę Happy Cat tworzą ludzie, którzy są miłośnikami kotów i dzięki temu wiedzą, jak komponować unikalne i najlepsze receptury karm dla kotów, które zapewnią im zdrowie i witalność. Warto tutaj dodać, że te karmy sprzedawane są na całą Europę i niektóre kraje azjatyckie i południowoamerykańskie. Wszystkie składniki i dodatki są skrupulatnie dobierane i pochodzą od lokalnych rolników.

Jakim składem wyróżniają się karmy Happy Cat?

Omawiany producent karm dopasowuje skład swoich karm pod wiek czy też aktywność fizyczną kotów. Dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami, można mieć pewność, że w produktach Happy Cat znajdują się składniki o naturalnym pochodzeniu. Do cech, jakimi wyróżniają się karmy od tego producenta zalicza się:

  • wykorzystywanie najwartościowszego białka w połączeniu z licznymi ziołami o cennych właściwościach – białko pochodzi ze świeżego mięsa i ryb,
  • brak barwników, konserwantów, zamienników białka, soi, sztucznych aromatów,
  • gwarancja optymalnej strawności (90%),
  • zawartość tauryny – niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania wzroku, oraz cennych witamin i minerałów,
  • brak testów na zwierzętach,
  • rygorystyczna kontrola jakości.

Karmy Happy Cat tworzone są na podstawie konsultacji z lekarzami weterynarii. Można więc mieć pewność, że są to zdrowe i bezpieczne produkty. Warto tutaj też wspomnieć o Natural Life Concept, który jest stosowany przez tego producenta. Polega on na tym, że nie są używane fermentowane ziarna, ani czosnek niedźwiedzi. W zamian dodawany jest ostropest plamisty, który pozytywnie wpływa na wątrobę.
Jakie rodzaje karm oferuje marka Happy Cat?

Producent karm Happy Cat zadbał o różnorodność swoich produktów, które dzielone są w zależności od przeznaczenia:

  • według linii produktów – Sensitive, VET, Supreme, All Meat, Minkas,
  • według etapów życia kota – Junior, Dorosły, Senior,
  • według rodzaju karmy – mokra lub sucha.

Wszystkie rodzaje karm charakteryzują się wysoką jakością i dostarczają kotom wszystkiego, czego potrzebują do właściwego funkcjonowania organizmu. Szukając najlepszej karmy dla kota, można decydować się na karmę Happy Cat, zwłaszcza że jest ona polecana przez hodowców i weterynarzy na całym świecie. Dlatego nie zwlekaj i już dzisiaj zamów jedną z najzdrowszych karm dla kota. Z pewnością będziesz zadowolony ze swojego zakupu.

4.2/5 - (29 votes)