Zoozoo

O sklepie

Zoozoo.pl to sklep zoologiczny inny niż wszystkie. W jego asortymencie można znaleźć produkty dla zwierząt, których nie ma w innych sklepach internetowych. Firma jest doświadczona, ma wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy potrafią profesjonalnie doradzić, pomóc w doborze karmy oraz akcesoriów dla zwierząt.

W Zoozoo dostępne są suche i mokre karmy, przysmaki, akcesoria niezbędne do opieki nad pupilami, zabawki, a także spory wybór preparatów do pielęgnacji i higieny czworonogów. Firma podkreśla, że każdy produkt znajdujący się w ich ofercie jest przez nich i ich podopiecznych dokładnie przetestowany.  Dzięki temu klient może mieć pewność co do wysokiej jakości asortymentu dostępnego w sklepie. Zoozoo jest zawsze na bieżąco, śledzi światowe trendy, jednak nie ulega chwilowej modzie na dane produkty. Starannie wyselekcjonowany asortyment to klucz do sukcesu!

Wśród karmy dla psów i kotów można znaleźć zbilansowane posiłki w postaci suchych chrupek oraz wilgotnej karmy w formie mięsnych kawałków takich marek jak Bosch, Royal Canin, 1st Choice, Acana, Pronature Holistic, Kattovit, ORIJEN, Princess, ProBooster, Pronature Life i innych.  To smaczne, zdrowe posiłki, które dostarczają niezbędnych składników odżywczych, witamin, minerałów. Tylko wysokiej jakości produkty żywieniowe będą w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby i wymagania naszych pupili.

Nie można zapominać również o pielęgnacji i higienie czworonogów. To, dlatego w Zoozoo.pl można kupić również szampony, środki do mycia oczu, czyszczenia uszu, akcesoria do pielęgnacji pazurów oraz sierści. Dostępne są też suplementy diety dostosowane  do kondycji oraz zdrowia poszczególnych ras.

W sklepie Zoozoo.pl można zamówić również pokarm oraz akcesoria dla małych zwierząt tj. królików, chomików, świnek morskich, szynszyli, szczurków, a także ptaków oraz nieco większych zwierząt między innymi koni.

Zoozoo.pl zapewnia szybką dostawę oraz bezpieczne metody płatności. Towar jest wysyłany w możliwe jak najkrótszym czasie, zamówienie można odebrać również w jednym ze sklepów stacjonarnych. Ponieważ Zoozoo.pl organizuje dużo promocji oraz zniżek, warto zaglądać do niego regularnie. To miejsce, gdzie można znaleźć ogromny wybór artykułów zoologicznych, dzięki którym nasze zwierzęta domowe będą cieszyć się zdrowiem, dobrą kondycją oraz świetnym samopoczuciem. Zakupy internetowe to wygodny i szybki sposób, aby znaleźć wysokiej jakości pokarm, zabawki i akcesoria w bardzo przystępnych cenach.

Dane kontaktowe