Kiwizoo.pl

O sklepie

Kiwizoo.pl to miejsce w sieci, gdzie można kupić wysokiej jakości karmy, akcesoria oraz zabawki dla zwierząt domowych. Sklep działa na rynku od 2010 roku, duże doświadczenie oraz starannie wyselekcjonowany towar, sprawia, że cieszy się on bardzo dobrymi opiniami wśród klientów. Do każdego firma podchodzi indywidualnie, co więcej jest w stanie profesjonalnie doradzić w kwestii doboru produktów żywieniowych.

Wśród szerokiego asortymentu sklepu Kiwizoo.pl można znaleźć zarówno karmy dla kotów, psów, jak i małych zwierząt typu chomiki, króliki, świnki morskie, koszatniczki, fretki, szczury. Jest też cały dział poświęcony ptakom oraz akwarystyce. Jako jedni z niewielu, posiadają również karmy dedykowane jeżom.

Dieta jest niezwykle ważna w życiu zwierzęcia, dzięki temu nasz pupil będzie mógł cieszyć się zdrowiem oraz dobrą kondycją przez bardzo długi czas. Każdy świadomy opiekun psa, kota, rybek czy innego małego zwierzęcia domowego, z pewnością bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, że jakość posiłków czworonożnych przyjaciół musi być wysoka. W przeciwnym razie, narażamy pupila na problemy zdrowotne.

Kiwizoo to tani, ale dobry sklep zoologicznych, w którym można kupić pełnowartościowe karmy suche oraz mokre takich marek jak Brit, Carnilove, Applaws, Farmina, Acana i wiele innych. To produkty żywieniowe, które są w stanie zaspokoić wymagania oraz potrzeby poszczególnych zwierząt, gdyż mają bardzo dobry, naturalny skład, w którym znajduje się duża zawartość mięsa, a także cenne warzywa, owoce oraz oleje.

Oprócz karm można dostać także suplementy diety i witaminy dla zwierząt, preparaty pielęgnacyjne do sierści, uszu, oczu, miski, obroża, smycze, środki przeciw pasożytom, drapaki, zabawki interaktywne, piłki, sznurki hantle, zabawki dentystyczne i nie tylko. Ponieważ oferta jest szeroka, każdy hodowca zwierząt, z pewnością będzie w stanie znaleźć odpowiednie produkty, które zadowolą jego pupila.

Do każdego zamówienia sklep podchodzi z dużym zaangażowaniem oraz starannością, gwarantuje przystępne, konkurencyjne ceny. Realizacja wysyłki towaru przebiega w możliwie jak najkrótszym czasie. Kiwizoo.pl dysponuje wszystkim, co jest niezbędne, aby móc w odpowiedzialny sposób opiekować się czworonogiem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących sposobu żywienia, doboru zabawek i akcesoriów, warto skontaktować się z firmą telefonicznie. Posiadają wysoko wykwalifikowaną obsługę klienta, która doradzi i udzieli niezbędnego wsparcia.

Zakupy w sieci są wygodne i pozwalają zaoszczędzić bardzo dużo czasu i pieniędzy, to znak nowych czasów. Sklep internetowy Kiwizoo.pl jest doskonale zaopatrzony, co więcej zakupy można zrobić bez wychodzenia z domu.

Dane kontaktowe