Kalkulator karmy dla kota

Koty to jedne z najpopularniejszych zwierząt futerkowych, które mieszkają w domach Polaków. Aby kot był zadowolony i szczęśliwy, trzeba się nim odpowiednio zająć oraz serwować mu odpowiednio zbilansowaną dietę. Koty mają tendencję do tycia, jeśli mają dostęp do zbyt dużych ilości karmy. Aby dokładnie określić rodzaj oraz ilość karmy, którą powinien spożywać kot, warto wykorzystać nasz kalkulator karmy dla kota.

8 komentarzy do wpisu „Kalkulator karmy dla kota”

 1. Chyba nie umiem skorzystać z kalkulatora. Podaje wszelkie dane z etykiety (bez węglowodanów) i w tabeli poniżej jest 0%. Proszę o pomoc

  Odpowiedz
  • Jakie wartości podaje Pani w kalkulatorze? Przed chwilą sprawdziliśmy jego działanie i wychodzi na to, że wszystko jest w porządku. Proszę odświeżyć stronę i ponownie skorzystać z kalkulatora – jeśli problem nadal wystąpi to proszę podać wartości w komentarzu, a my sprawdzimy jego działanie z tymi danymi.

   Odpowiedz
 2. Niestety, próbowałam kilkukrotnie. Wartości:
  Białko – 31
  Tłuszcz – 16
  Włókno – 2,5
  Popiół – 6,8
  Wilgotność – 10

  Dziękuję

  Odpowiedz
 3. Stosuję karme Josera Minette i nie mogę skorzystać z kalkulatora, gdyż producent nie podaje wilgotności karmy 🙁

  Odpowiedz
  • Niestety nie każdy producent podaje wilgotność danej karmy w jej składzie. Jeśli tak jest w tym przypadku zalecamy skontaktowanie się bezpośrednio z producentem karmy – w tym przypadku dane kontaktowe znajdują się w tym miejscu – https://www.josera.pl/kontakt

   Odpowiedz
 4. Witam serdecznie
  Posiadam 5 kotów,niestety jeden zachorował na cukrzycę.Proszę o jakąś poradę jaką karmę suchą wybrać aby wszystkie koty mogły ją jeść.Weterynarz zaleciła podawanie Royala. Niestety karmienie tego jednego inną karmą jest bardzo trudne. Muszę chować jedzenie i wszystkie się stresują.
  Myślałam o Josera Naturecat
  Podaję skład ponieważ nie mogę skorzystać z kalkulatora
  Białko 33%
  Tłuszcz 20%
  Popiół 2%
  Włókno 7,8%
  Wilgotność 8%

  Odpowiedz

Dodaj komentarz