Kalkulator karmy dla kota

Kalkulator karmy dla kota

Koty to jedne z najpopularniejszych zwierząt futerkowych, które mieszkają w domach Polaków. Aby kot był zadowolony i szczęśliwy, trzeba się nim odpowiednio zająć oraz serwować mu odpowiednio zbilansowaną dietę. Koty mają tendencję do tycia, jeśli mają dostęp do zbyt dużych ilości karmy. Aby dokładnie określić rodzaj oraz ilość karmy, którą powinien spożywać kot, warto wykorzystać nasz kalkulator karmy dla kota.

Kalkulator karmy: https://kitekat.pl/kalkulator

Jak działa nasz kalkulator karmienia kota?

Nasz kalkulator karmienia kota jest bardzo prostym narzędziem. Wystarczy podać masę kota i na jej podstawie nasz kalkulator oszacuje ilość jedzenia, które powinien codziennie spożywać nasz czworonożny pupil. Oprócz łącznej masy pokarmu, który powinien znaleźć się w kocich miskach nasz kalkulator podaje informację na temat rodzaju karmy, którą kot powinien zjeść. Kalkulator dzieli karmę na suchą, karmę z saszetki oraz karmę z puszki. Ilość każdego rodzaju karmy można zmieniać za pomocą suwaków, które znajdują się z boku. Dzięki temu kalkulator płynnie przelicza, ile jakiego rodzaju karmy powinien zjeść nasz kot. Bardzo ważne jest, by kot miał stały dostęp do świeżej wody, którą pije w wolnych chwilach.

Koty to zwierzęta, które nie jedzą regularnie trzech czy czterech posiłków w ciągu dnia, tylko od czasu do czasu podjadają i podgryzają karmę. Najczęściej w ciągu dnia kot zjada nawet kilkanaście takich przekąsek.

 

Kalkulator karmy dla kota
1.1 (21.36%) 353 votes

Dodaj komentarz