Zookarina

O sklepie

Sklep zoologiczny Zookarina.pl powstał z pasji i miłości do czworonogów. Początki firmy sięgają 1996 roku, kiedy to Pani Karina zdecydowała się na otworzenie własnego sklepu z artykułami dla zwierząt w Gdyni. Ponieważ przedsiębiorstwo szybko się rozwijało i cieszyło uznaniem, wkrótce powstała sieć marketów zoologicznych. Idąc z duchem czasu, w 2017 roku powstał również sklep online, który po dziś dzień cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów w całej Polsce.

W asortymencie sklepu Zookarina.pl można znaleźć wysokiej jakości karmy mokre oraz suche, a także szeroki wybór akcesoriów, zabawek, środków pielęgnacyjnych dla pupili. Oferta zawiera nie tylko produkty dla kotów i psów, ale również dla gryzoni takich jak chomiki, myszoskoczki, koszatniczki, króliki, myszy, szczury, szynszyle, a także ptaków i rybek akwariowych.

Firma przykłada ogromną wagę do jakości produktów, które oferuje, dlatego wśród nich można zaleźć wyłącznie starannie wyselekcjonowany asortyment takich marek jak Acana, Orijen, Brit, Bozita, Empire, Bosch, ProPlan czy Royal Canin, ale nie tylko. Dużą zaletą Zookarina.pl jest to, że ponad 80% asortymentu pochodzi do polskich producentów, wielu z nich to liderzy na rynku europejskim lub światowym. Sklep współpracuje z najlepszymi firmami dostarczającymi karmy posiadające w składzie dużo mięsa, witamin oraz innych składników odżywczych, dzięki którym zwierzak może cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem przez długi czas. Można wybierać także spośród suplementów diety dla psów i kotów, będących doskonałym uzupełnieniem jadłospisu.

Zamówienia są realizowane sprawie w możliwie jak najkrótszym czasie, oczywiście jest możliwość skorzystania z usługi fachowego doradztwa w zakresie doboru poszczególnych produktów. Firma dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był w 100% zadowolony nie tylko z wysokiej jakości towaru, ale także poziomu obsługi.

Zookarina to nie tylko produkty zoologiczne, firma mocno angażuje się w działalność na rzecz zwierząt, organizując konferencje, akcje eventowe, podczas których można dowiedzieć się jak dbać o sierść psa, czy jak założyć akwarium. W części sklepów stacjonarnym dostępne są specjalne strefy o nazwie ZooApteka, gdzie można uzyskać pierwszą pomoc w sytuacji problemów zdrowotnych naszego pupila. Sklep jest zaopatrzony w szeroki wybór specjalistycznych karm weterynaryjnych dedykowanych zwierzętom borykającym się z różnego rodzaju dolegliwościami i chorobami przewlekłymi.

Zookarina to firma działająca kompleksowo. Jej duże doświadczenie, rzesza zadowolonych klientów oraz uzupełnienie oferty o sklep online, sprawiło, że przedsiębiorstwo działa prężnie i z pewnością nie zagrozi jej żadna konkurencja. W asortymencie można znaleźć starannie wyselekcjonowany towar od najlepszych producentów, co więcej w bardzo przystępnych cenach.

Dane kontaktowe