Zoo Aquos

O sklepie

Internetowy sklep zoologiczny Aquos powstał z pasji oraz miłości do zwierząt. Firma podkreśla, że jej głównym celem jest zapewnienie zwierzętom domowym jak najlepszych warunków do życia oraz rozwoju. Zoo-aquos.pl ma w ofercie produkty pochodzące od znanych i cenionych marek dostarczających asortyment wysokiej jakości w tym smaczne, zdrowe karmy, preparaty pielęgnacyjne, akcesoria oraz zabawki.

Sklep dysponuje produktami, które pozwalają na założenie akwarium, hodowli jaszczurek lub węży. W jego ofercie można znaleźć akwaria, terraria, oświetlenie, filtry, grzałki, karmniki, pojniki, grzałki akwarystyczne, napowietrzacze i wiele innych. Wybór asortymentu do jest duży, co więcej obsługa może fachowo doradzić w zakresie doboru poszczególnych produktów. Firma działa bardzo prężnie, stale poszerza asortyment, aby móc zadowolić, nawet bardzo wymagających klientów.

Aquos dysponuje także produktami dedykowanymi dla gryzoni, między innymi szynszyli, chomików, myszy, szczurów, kawii oraz królików. W sprzedaży jest duży wybór pokarmów, podłóż, klatek, poideł oraz akcesoriów bez, których opieka nad wybranym gryzoniem nie byłaby możliwa.

Nie mogłoby zabraknąć również karm i akcesoriów dedykowanych psom i kotom, czyli zwierzętom, które cieszą się największą popularnością i zainteresowaniem, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Dostępne karmy suche i mokre to zbilansowane, najwyższej jakości posiłki zawierające naturalne, zdrowe składniki, w tym bardzo dużą ilość mięsa, które jest podstawą żywienia omawianych zwierząt. Aquos proponuje między innymi suche karmy dla kotów i psów marki Trainer Natural, Ontario i wiele innych. Dostępne są też przysmaki w formie smakowitych pasztecików, ciasteczek oraz mięsnych pasków, które mogą posłużyć, jako nagroda podczas treningu.

Zoo-aquos.pl to przede wszystkim dostęp do szerokiego asortymentu, w ofercie sklepu jest  ponad 2000 produktów dla zwierząt domowych. Firma oferuje bardzo niskie, konkurencyjne ceny, poza tym zapewnia indywidualne porady w zakresie doboru poszczególnych karm oraz akcesoriów. Dostawa towaru przebiega szybko, transakcje płatnicze są bezpieczne, można też liczyć na profesjonalną obsługę klienta. Sklep jako jeden z niewielu posiada produkty takich marek jak MP Bergamo, SunSun Hailea i Jeneca. To dobre miejsce na zakupy dla swoich pupili.

Dane kontaktowe