Telekarma

O sklepie

Telekarma.pl to sklep internetowy oferujący duży wybór karm dla psów i kotów oraz innych małych zwierząt domowych. Dużą zaletą firmy jest to, że pożywienie dostarczane jest w ciągu 24 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia. W ofercie dostępne są karmy suche oraz mokre pochodzące od renomowanych, zaufanych producentów. Wśród asortymentu sklepu można znaleźć znane i cenione marki takie jak Acana, Animonda, Arion, Bento Kronen, Bosch, Bozita, Brekkies i wiele innych. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy bez względu na wymagania i potrzeby swojego zwierzęcia, na pewno znajdzie odpowiedni pokarm.

Sklep internetowy Telekarma.pl jest obecny na rynku od wielu lat, doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi dostawcami, sprawia, że jest on w stanie zaoferować produkty wysokiej jakości. Jednocześnie firma dba o przystępne, konkurencyjne ceny, w zakładce oznaczonej jako promocje dostępne są aktualne informacje o obniżkach cenowych.

Oprócz karm mokrych i suchych w ofercie Telekarma.pl dostępne są również produkty do higieny i pielęgnacji zwierząt, suplementy diety, akcesoria, zabawki, obroże, miski i nie tylko. Jest też cały dział poświęcony gryzoniom, ptakom oraz akwarystyce, gdzie można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia hodowli.

Akcesoria dla zwierząt

Sklep internetowy Telekarma.pl  jest bardzo dobrze zaopatrzony, oprócz karm oraz przysmaków, ma w ofercie szeroki wybór akcesoriów i zabawek. Dostępne są drapaki, legowiska, szelki, transportery, adresówki, kuwety, smycze. Nie mogło zabraknąć także zabawek, dzięki którym zwierzę zaspokaja wrodzoną  potrzebę polowania. Interaktywne zabawki dla psów i kotów pomagają uniknąć zniszczeń w domu, dlatego są chętnie kupowane przez hodowców. W sklepie dostępnych jest bardzo dużo produktów marki Dingo, która sprzedaje wędki z piórkami, piłki aportowe, przeciągacze, myszki, zabawki edukacyjne dla zwierząt, szeleszczące tunele. Można wybierać także spośród zabawek od znanego producenta TRIXIE, Ferplast, Lets Play, Magic Cat, czy Riga.

Produkty pielęgnacyjne

Opieka nad zwierzęciem domowym to nie tylko zapewnienie mu odpowiedniego jadłospisu oraz rozrywki. Bardzo ważnym elementem jest także pielęgnacja sierści, uszu, zębów, łap i pazurów. W sklepie internetowym Telekarma.pl, dostępny jest duży wybór środków pielęgnacyjnych typu spray zapobiegający splątywaniu się sierści, szampon, mleczko do higieny oczu, krople do czyszczenia uszu, obcinacz do pazurów, szczotka, haczyki do usuwania kleszczy,  pasta do czyszczenia zębów. Dzięki temu każdy miłośnik i hodowca zwierząt, może kupić wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu. To duża oszczędność czasu, ale również pieniędzy.

Firma szybko realizuje zamówienia, oferują bezpieczne transakcje płatnicze, a także profesjonalne doradztwo w zakresie  doboru karm i innych akcesoriów dla zwierząt.

Dane kontaktowe