Megazoologiczny.pl

O sklepie

Megazoologiczny.pl to sklep internetowy oferujący produkty dla zwierząt w bardzo przystępnych cenach. W ofercie ma obecnie ponad 10 000 produktów, wśród których można znaleźć mokre i suche karmy, przysmaki, suplementy diety, witaminy, akcesoria, a także zabawki dla pupili i wiele innych. Oferta jest szeroka dlatego niezależnie od potrzeb, klient na pewno znajdzie dokładnie to, czego szuka.

Megazoologiczny.pl ma bardzo dobrze wyselekcjonowany asortyment wyłącznie w jakości premium oraz super premium. To sprawia, że nawet bardzo wymagający klienci i ich pupile, z pewnością nie będą zawiedzeni. Oferta jest bardzo szeroka, począwszy od karm suchych, mokrych, po przysmaki, kosmetyki i środki pielęgnacyjne.

Sklep działa z dużym powodzeniem od wielu lat, dostarczając pokarm oraz akcesoria dla kotów, psów, gryzoni, małych ssaków, ryb akwariowych oraz zwierząt egzotycznych. Firma zapewnia fachową obsługę na najwyższym poziomie. Zamówienia są realizowane w możliwie jak najkrótszym czasie, personel zawsze służy pomocą i dobrą radą w zakresie doboru karm oraz innych produktów. Wysyłka towaru jest realizowana w ciągu 24 godzin, towar jest dobrze zabezpieczony, zawsze świeży.

Pożywienie dostępne w Megazoologiczny.pl jest naturalne, nie posiada konserwantów, wzmacniaczy smaku, barwników, ani zbóż, co stawia je na dość wysokim poziomie, jeżeli chodzi o jakość. Prosty i naturalny skład, bardzo duży udział mięsa oraz odpowiednio dobrane składniki, sprawiają, że karmy dostępne w ofercie sklepu są lubiane przez większość psów i kotów. Nie należy obawiać się  problemów z zaakceptowaniem nowego pokarmu przez pupila.

Odpowiednia dieta to jedno, ale trzeba też pomyśleć o zaspokojeniu innych potrzeb swojego pupila, między innymi instynktu łowieckiego oraz potrzebę ruchu. W tym wypadku najlepiej sprawdzą się różnego rodzaju zabawki. Wędki, myszki, piłki, drapaki, tunele idealne sprawdzą się w przypadku kotów, natomiast piłki, gryzaki, przeciągacze, zabawki aportowe dla psów.

Megazoologiczny.pl oferuje unikalne, najwyższej jakości produkty, profesjonalną obsługę i dobre ceny. Asortyment z pewnością zadowoli, nawet najbardziej wymagających. Poza tym firma bardzo mocno angażuje się w pomoc zwierzętom, co jest bez wątpienia dodatkowym atutem.

Dane kontaktowe